Acai Berry 500 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Acai Berry 500 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín 5 3
     3 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3455
Dostupnosť: Ihneď
13,80€
Bez DPH: 11,50€

Množstvo

Acai (Açai) 500 mg Webber Naturals vitamín je brazílske bobuľové ovocie tmavofialovej farby, ktoré svojou chuťou a vôňou pripomína čokoládu a lesné plody. Zvýšte celkové zdravie a odložte starnutie s Acai. Amazonské bobule s patrí k najvyšším ORAC hodnôt nájdených v ovocí alebo zelenine. Acai je tiež vynikajúcim zdrojom mnohých vitamínov a minerálov a má vysoký obsah mononenasýtených tukov, vlákniny a beta-sitosterolu a zdravého fytosterolu v srdci. Tmavo purpurové, nabité silnými antioxidantmi, vitamínmi a minerálmi, dobrými mastnými kyselinami a vlákninou. 

Podľa Acai výskumníka Steven Talcott: "Acai bobule sú už považované za jeden z najbohatších zdrojov antioxidantov." Okrem toho, že vykazuje výrazne vysokú antioxidačnú aktivitu proti peroxylovým radikálom, acai má tiež výnimočnú aktivitu voči superoxidačným radikálom, ktorý je najnebezpečnejším voľným radikálom zo všetkých. Prečo je to dôležité? Superoxid spôsobuje tvorbu ďalších reaktívnych druhov kyslíka (peroxid vodíka, peroxynitrit a hydroxylové radikály), takže zachytávanie tohto radikálu je prvou líniou obrany pred oxidačným stresom. Je potrebné poznamenať, že zvýšené hladiny superoxidu sú spojené s takmer každým hlavným chronickým ochorením zápalu, najmä aterosklerózou a mŕtvicou.

Priaznivé účinky Acai 500 mg:

  • Prispieva k správnej tvorbe kolagénu.
  • Najsilnejši antioxidant.
  • K optimálnej funkcii kosti, chrupaviek, ďasien, zubov, pokožky.
  • Podporuje správne fungovanie nervového systému a psychiky.
  • Vitamín C prispieva k optimálnemu fungovaniu imunitného systému.
  • Podporuje zmiernenie vyčerpania a únavy a pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom.
  • Priaznivo pôsobí na cievny systém pomocou už spomínaného vitamínu C, ktorý prispieva k tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev.
  • Podľa údajov zverejnených v roku 2005 ORAC v časopise Poľnohospodárskej a potravinárskej chémie, môžete porovnať ako si stojí Acai v porovnaní s iným ovocím a zeleninou.

Zloženie: Acai (Euterpe oleracea) (ovocie) 4:1 extrakt 500 mg, Vitamín C 7.5 mg

Ostatné zložky: Ryža škrob, želatínová kapsula (želatína, čistená voda), rastlinný stearan horečnatý stupňa, oxid kremičitý.

Neobsahuje: cukor, soľ, škrob, kvasnice, pšenicu, lepok, kukurica, sója, mlieko, vajcia, kôrovce alebo konzervačné látky.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pre ľudí alergických na Acai.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 kapsula denne najlepšie s jedlom alebo podľa odporúčania ošetrujúceho lekára.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 90
Forma: kapsuly
výživový doplnok Acai (Açai) Berry 500 mg Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA