Menu
Your Cart

Acidofilus + Bifidus a FOS 6 mld. Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Acidofilus + Bifidus a FOS 6 mld. Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Už sa nepredáva
Acidofilus + Bifidus a FOS 6 mld. Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
13,00€
Bez DPH: 10,83€
  • Dostupnosť: Už sa nepredáva
  • Kód produktu: 3203

Acidophilus + Bifidus a fruktooligosacharidy 6 mld. Webber Naturals vitamín je kombinácia priateľských baktérií mliečneho kvasenia pre správne trávenie. L.Acidophilus sa normálne nachádza v ľudských ústach, v črevách a v oblasti pošvy, navyše radí sa medzi tzv. „zdravé baktérie“. Niektoré kmene L. rhamnosus sa zas používajú ako probiotiká a tento druh sa zvykne používať v jogurtoch a iných mliečnych výrobkoch. L.casei je považovaný za probiotikum bezpečné pre ľudskú spotrebu, nachádzajúci sa v črevách a v ústach. Bifidobacterium longum je jedným z najvýznamnejších obyvateľov v ľudskom tele bežne vyskytujúci u dospelých a detí v GI trakte a ženskej pošve.


Tento produkt sa už nevyrába. Pozrite si prosím kliknutím probiotiká


Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) v roku 2001 definovala skupinu prospešných baktérií, ktoré pri podaní v dostatočnom množstve vedú k zlepšeniu zdravotného stavu. Označila ich názvom probiotiká – patrí sem aj Lactobacillus Acidophilus.

Priaznivé účinky Acidophilus + Bifidus + FOS:

  • Vďaka L.Acidophilusu produkuje kyselinu mliečnu, ktorá prispieva k udržaniu správneho pH v tenkom čreve.
  • Pomocou L.Acidophilusu asistuje pri rozklade potravy tým, že produkuje peroxid vodíka, kyselinu mliečnu a ďalšie látky.
  • L.Rhamnosus je dôležitý probiotický kmeň, ktorý prispieva k udržaniu rovnováhy črevnej mikroflóry a podporuje trávenie.

Zloženie: 6 miliárd aktívnych buniek**. Lactobacillus rhamnosus (HA-111) 50% 3,0 miliardy cfu, Lactobacillus casei (HA-108) 30% 1,8 miliardy cfu, Lactobacillus acidophilus (HA-122) 10% 0,6 miliardy cfu, Bifidobacterium longum (HA-135) 10% 0,6 miliardy KTJ. **Zaručených minimálne 6 miliárd aktívnych buniek v kapsule do doby expirácie. *Denná dávka nie je stanovená. (cfu - jednotky tvoriace kolónie)

Ostatné zložky: zemiakový škrob, vápnik glukonát, inulín, vegetariánske kapsule (sacharidy guma, čistená voda), stearan horečnatý rastlinný stupeň, fruktooligosacharidy (FOS), oxid kremičitý, kyselina askorbová.

Ďalšie informácie: Nevyžaduje skladovanie v chladničke. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí 1 tabletu denne s jedlom. Deti otvoriť 1 kapsulu a obsah zamiešať do jedla alebo tekutiny alebo ako určí lekár.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: kapsuly
6 miliárd aktívnych kmeňov
výživový doplnok Acidophilus s Bifidus a FOS 6 mld. Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA