Anti-Stresová formula (B-Calm) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3161
Dostupnosť: Ihneď
15,90€
Bez DPH: 13,25€

Množstvo

Anti-Stresová bylinná formula Webber Naturals poskytuje ochranu pred stresom. Stres môže byť nevyhnutný, ale jeho účinky sa môžu uvoľniť správnou výživovou podporou. Fyzické a psychické stresy spôsobujú, že telo používa viac vitamínov, najmä vitamínov B. Sensoril, adaptogénna bylina, dodáva upokojujúci vplyv. B vitamíny sú skupina vitamínov rozpustných vo vode, ktoré pomáhajú enzýmom chemicky reagovať s inými látkami a podieľajú sa na výrobe energie a tvorbe červených krviniek. Vitamíny komplexu B pomáhajú organizmu metabolizovať sacharidy, bielkoviny a tuky, pomáhajú normálnemu rastu, vývoju a tvorbe tkanív.

Fyzický a duševný stres môže spôsobiť, že telo využije viac živín, ako sú tieto vitamíny, čo vedie k nedostatkom a stresovým zdravotným problémom. Podpora je potrebná pre obdobia stresu, keď sa nadobličkové žľazy preťažia a telo nie je schopné adekvátne sa zotaviť. Nadobličkové žľazy produkujú adrenalín a kortizol, hormóny, ktoré sa podieľajú na reakcii na "boj alebo uteč".

Patentovaná forma indiánskej bylinky asanwagandha s názvom Sensoril® má regeneračné vlastnosti, ktoré pomáhajú podporiť nadobličkové žľazy a môžu pomôcť telu pri budovaní odolnosti voči únave a stresu.

Komplex B-Calm® B50 s Ashwagandha obsahuje optimálne vyvážené množstvo vitamínov B, ako aj Sensoril® na zmiernenie symptómov a ochranu tela pred negatívnymi účinkami stresu.

Priaznivé účinky Anti-Stress Formula:

  • Je účinným prostriedkom pre zmiernenie stresu, napätia, únavy a malátnosti.
  • Obsiahnutá Ashvagandha podporuje upokojenie človeka a duševnú rovnováhu, navyše priaznivo pôsobí pri zvýšenom strese a pocitoch úzkosti.
  • Významné množstvo štandardizovaného extraktu Ashwagandha (Sensoril®).
  • Pomáha zlepšovať vitalitu organizmu.
  • Obsahuje vitamíny skupiny B, ako napr. vitamín B6 a B12 prispievajúce k správnemu fungovaniu nervového systému a psychiky.
  • Podporujú látkovú premenu potrebnú pre tvorbu energie.
  • Prispievajú k optimálnej funkcii imunitného systému.

Zloženie: Extrakt Sensoril® Ashwagandha (Withania somnifera) (koreň a list) (štandardizovaný na 8% s aanolidmi) 75 mg, vitamín B1 50 mg, vitamín B2 50 mg, vitamín B3 50 mg, vitamín B6 50 mg, vitamín B12 50 mcg, kyselina listová 1 mg, kyselina pantoténová 50 mg, biotín 50 mcg, inositol 50 mg, cholín bitartrát 50 mg

Ostatné zložky: želatínové kapsule (želatína, čistená voda), mikrokryštalická celulóza, rastlinný kvalitné stearát horečnatý, ryžová múka.

Ďalšie informácie: Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nemiešajte s alkoholom alebo liečivom ktoré obsahuje sedatíva. V prípade že produkt užívate viac ako 60 dni, užívanie konzultujte s lekárom.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí 1 kapsula denne

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: kapsuly
výživový doplnok Anti-Stresová bylinná formula (B-Calm) Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA