Menu
Your Cart

L-Arginín Power Super Stack prášok Now Foods | výživový doplnok | vitamín

L-Arginín Power Super Stack prášok Now Foods | výživový doplnok | vitamín
Už sa nepredáva
L-Arginín Power Super Stack prášok Now Foods | výživový doplnok | vitamín
49,00€
Bez DPH: 40,83€
  • Dostupnosť: Už sa nepredáva
  • Kód produktu: 2005

L-Arginín Power Super Stack prášok tropická príchuť Now Foods. Energeticky športový výživový doplnok. Arginín Power Super Stack je najlepší doplnok do energetických športov, ktorý podporuje aj optimálny výkon. Je dobre vyskúšaný pre svoju schopnosť podporovať produkciu svalovej hmoty a dostupnosť paliva pre svalové bunky. Yerba Mate a Guarana zvyšujú bdelosť, zatiaľ čo Rhodiola podporuje vyrovnanú odozvu tela na stres. Extrakt zeleného čaju (GTE) potlačuje voľné radikály vytvorené pri intenzívnom cvičení. Tiež sa ukázalo, že GTE podporuje zdravie srdca. Táto kombinácia zložiek robí NOW Arginín Power Super Stack skvelým doplnkom na použitie akýmkoľvek športovcom od rekreačných až po profesionálov. Počas intenzívneho tréningu však jeho potreba značne narastá a telo nie je schopné produkovať potrebné množstvá. Preto je vhodné zásobovať telo dodatočným vonkajším zdrojom arginínu vo forme výživového doplnku.

Arginín je kľúčovou zložkou v prípade zvýšenej námahy, stresu či rôznych zdravotných ťažkostí. Enzymaticky v stenách ciev mení hladinu NO, ktorý rozširuje cievy, a tým zvyšuje prekrvenie organizmu. Takto dochádza k takzvanému pump efektu, no počas oddychovej fázy pridanie arginínu zvyšuje vylučovanie inzulínu, a dochádza tak k zintenzívneniu uskladnenia glykogénu, ktorý je základným energetickým zdrojom v svaloch.

Priaznivé účinky Arginín Power Super Stack:

  • Prírodný, ľahko sa zamieša, výborne chutí.
  • Podporuje produkciu svalov.
  • Tvorba kreatínu, čo zvyšuje zásoby energie (ATP) vo svale.
  • Podpora rastu svalovej hmoty na úkor tuku.
  • Riadenie uvoľňovania, transportu a ukladania dusíka v organizme.
  • Odvádza kyselinu mliečnu zo svalu a pomáha tak predchádzať svalvej horúčke.

Zloženie: Vitamín B-6 (z pyridoxín HCl) 10 mg, L-arginín 600 mg, L-citrulín 100 mg, L-Norvalín 100 mg, L-ornitín (z L-ornitínu HC1) 200 mg, monohydrát kreatínu (60% polyfenoly, 40% katechínov) (obsahuje 4 mg), extrakt Yerba Mate (Ilex paraguariensis) (listy) (Obsahuje 8 mg prirodzene sa vyskytujúceho kofeínu) 100 mg, extrakt zeleného čaju (Camellia sinensis) Prirodzene sa vyskytujúci kofeín 100 mg, Guarana štandardizovaný extrakt (Paulinia cupana) (Obsahuje 7,5 mg prirodzene sa vyskytujúceho kofeínu) 50 mg, Gymnema Sylvestre Extrakt (GS4®) (25% Gymnnej kyseliny) (Gymnema sylvestre) 50 mg, extrakt z Rhodiola (Rhodiola rosea) (koreň) (3% Rosaviny) 25 mg, CoQ10 (koenzým Q10) 5 mg, Octakosanol (zo škrobu) rebaudiana) (list) 160 mg

Ostatné zložky: Dextróza, fruktóza, prírodné arómy, kyselina citrónová, prášok z prírodnej repy a kyselina jablčná.

Neobsahuje: soľ, kvasnice, pšenica, lepok, sóju, mlieko, vajce, mäkkýše alebo konzervačné látky

Ďalšie informácie: Doplnku by sa mali vyhýbať osoby s glaukómom alebo herpesom simplex, ak lekár nestanoví inak. Neužívajte, ak ste mali infarkt myokardu alebo ste mali ochorenie koronárnych artérií. Poraďte sa s lekárom, ak máte poškodenú funkciu obličiek alebo užívate akékoľvek lieky na predpis, ktoré ovplyvňujú funkciu obličiek.

Dávkovanie: Zmiešajte 1 naberačku (20 g) so 175 – 180 mL vody alebo s vašim obľúbeným nápojom. Užite 1 až 3 dávky denne, v závislosti od intenzity tréningu. Arginín by sa mal konzumovať na prázdny žalúdok najmenej 2 hodiny po jedle.

Krajina pôvodu: USA
 

Veľkosť balenia: 1 kg
Forma: prášok, tropická príchuť
výživový doplnok Arginín Power Super Stack prášok Now Foods

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA