Menu
Your Cart

Detská výživa (príkrm) miešaná zelenina od 6. mesiaca 190g

Detská výživa (príkrm) miešaná zelenina od 6. mesiaca 190g
Detská výživa (príkrm) miešaná zelenina od 6. mesiaca 190g
1,30€
Bez DPH: 1,08€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 4057

Detská Bio výživa (príkrm) miešaná zelenina od 6. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitná zelenina a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle zeleninové príkrmy. BIO zeleninová výživa s miešanou zeleninou je lahodná desiata pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybranej zeleniny najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.
   

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Nemecko / Taliansko / Holandsko / Rakúsko

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, celý pohárik alebo obsah ohrejte vo vode 37°C teplej, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Zelenina 77% (mrkva* 51%, zemiak* 16%, pór* 8%, špenát** 4%, paštrnák* 4%)
* z biodynamického poľnohospodárstva
** z ekologického poľnohospodárstva

Obsah: 190 g
Detská Bio výživa (príkrm) miešaná zelenina od 6. mesiaca

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA