Menu
Your Cart

Detská výživa (príkrm) mrkva, tekvica a kokosové mlieko od 6. mesiaca 190g

Detská výživa (príkrm) mrkva, tekvica a kokosové mlieko od 6. mesiaca 190g
Detská výživa (príkrm) mrkva, tekvica a kokosové mlieko od 6. mesiaca 190g
1,50€
Bez DPH: 1,25€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 6828

Holle Detská Bio výživa (príkrm) mrkva, tekvica a kokosové mlieko od 6. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitná zelenina a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle zeleninové príkrmy. BIO zeleninová výživa s mrkvou, tekvicou a kokosovým mliekom je lahodná desiata pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybranej zeleniny najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.
  

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Nemecko

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: Celý pohárik alebo obsah ohrejte vo vode 37°C teplej, pred použitím najskôr vyskúšajte tepleto, premiešajte a môžete podávať, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Zelenina 53% (tekvica* 28%, mrkva 25%), voda, kokosové mlieko** 4,5% (výťažok z kokosu**, voda), quinoa** 3%, tvrdý syr**, Ryžová krupica**
* z bio-dynamického poľnohospodárstva
** z ekologického poľnohospodárstva

Obsah: 190 g
Holle Detská Bio výživa (príkrm) mrkva, tekvica a kokosové mlieko od 6. mesiaca
 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA