Menu
Your Cart

Detská BIO zeleninová kaša mrkva a kukurica od 4. mesiaca Topfer

Detská BIO zeleninová kaša mrkva a kukurica od 4. mesiaca Topfer
Detská BIO zeleninová kaša mrkva a kukurica od 4. mesiaca Topfer
3,30€
Bez DPH: 2,75€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 6046201

Topfer Detská BIO zeleninová kaša mrkva a kukurica od  4. mesiaca. Pripravuje sa zmiešaním s mliekom. Ak nechcete použiť čerstvé mlieko, môžete na zarobenie použiť Töpfer Lactana Bio 2. Vysoko kvalitná zeleninová kaša dáva príjemnú zeleninovú chuť. Jednoduchá príprava bez varenia. Organická zeleninová kaša s mrkvou a kukuricou sa vyrába výhradne zo surovín, ktoré pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva. Preto sú kaše Topfer odporúčané detskými lekármi v EÚ. Každá mamička chce chrániť svoje dieťa a preto mu dáva to najlepšie. Topfer Detská BIO zeleninová kaša mrkva a kukurica obsahuje vlákninu, ktorá posilňuje obranyschopnosť Vášho bábätka zvnútra. Zdokonaľované počas posledných viac ako 100 rokov, aby bolo pre vaše dieťatko poskytnuté len to najlepšie. Ak nechcete použiť čerstvé mlieko, môžete na zarobenie použiť Topfer Lactana Bio 2. Topfer nemliečna kaša neobsahuje mlieko. Vhodný nemliečny príkrm pre deti a dojčatá.

Produktové informácie od výrobcu (originál v nemčine)

  • Neobsahuje mlieko.
  • Bez pridaného cukru.
  • Bez mlieka.
  • Bez gluténu.
  • Bez prídavku farbív a konzervačných látok určených na aromatizáciu*.
  • Jednoduchá príprava bez varenia.
  • Je vyrobený z ingrediencií z ekologického poľnohospodárstva.
  • https://topfer.sk/detske-kase

*V súlade splatnou potravinovou legislatívou.

Zloženie: Kukuričná múka*, 6% Mrkva vločky* (mrkva*, ryžová múka*), vitamín B1
* z ekologického pestovania

** Príprava: 25 g + 100 ml plnotučného mlieka a 100 ml vody

Veľkosť balenia: 175 g
Topfer Detská BIO zeleninová kaša mrkva a kukurica od  4. mesiaca


Odkiaľ pochádzajú suroviny pre naše ekologické detské cereálne potraviny?

Töpfer ekologické cereálie sú svojou kvalitou jedinečné. Obsahujú najviac výživných zložiek, ktoré sú šité na mieru podľa potrieb v každom veku. A každý z týchto produktov má garantovaný pôvod v ekologickom poľnohospodárstve. To znamená, že: na naše ekologické (organické) cereálne výrobky používame výhradne suroviny, ktoré sú vypestované v súlade s prísnymi pravidlami pre ekologické poľnohospodárstvo. Všetky materiály pochádzajú z kontrolovaných a certifikovaných ekologických fariem. Týmto spôsobom sa zabezpečí, že naše ekologické (organické) výrobky pri výrobe používajú  zložky v najlepšej ekologickej kvalite.

Ekologické mliečne cereálie s Probifido®
Mliečne cereálie sú ideálne pri prechode od mlieka k tuhej potrave. Rovnako ako Lactana® ekologická dojčenská výživa, naše mliečne cereálie obsahujú Probifido ®, komplex prírodných bifidobaktérií. Pridávajú sa jemné ryžové, pšeničné alebo ovsené  vločky.

Ekologické čisté cereálie
Používame výhradne suroviny organického biologického pôvodu u čistých cereálií  Töpfer . Pomocou obzvlášť  šetrného  postupu, zrno sa rozdrví pomocou vyššej teploty a vlhkosti, čo umožňuje deťom  ľahšie ho  stráviť. Zachovajú sa takto cenné zložky v obilí.  Obzvlášť celozrnné   cereálie obsahujú veľké množstvo  vlákniny.

Naše cereálie chutia nielen tým najmenším. Aj staršie deti a dospelí sa tešia na ekologické cereálie ako výživné a zdravé občerstvenie doplnené ovocím, jogurtom, hrozienkami a orechmi.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA