Candida Support podpora črevnej flóry Now Foods | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: NOW FOODS Inc., USA
Kód produktu: 3308
Dostupnosť: Ihneď
19,90€
Bez DPH: 16,58€

Množstvo

Candida Support pre rovnováhu črevnej flóry Now Foods. Candida albicans sú prirodzene sa vyskytujúce kvasinky, ktoré sa zvyčajne nachádzajú v čreve ako súčasť normálnej črevnej flóry. Podpora Candida je kombináciou tradičných rastlinných zložiek (Pau D'Arco, čierny orech a oreganový olej), biotínu (vitamín B komplexu) a kyseliny kaprylovej (prirodzene sa vyskytujúcej mastnej kyseliny odvodenej z rastlinných olejov), ktoré môžu pomôcť podporiť zdravú rovnováhu črevných baktérií a podporiť zdravú rovnováhu črevnej flóry. Prínosné baktérie, ktoré obyčajne vypestujú črevá, pomáhajú pri trávení potravy, produkujú určité vitamíny a podporujú detoxikačné procesy.

Candida albicans je druh kvasinkovej huby, ktorá sa bežne nachádza v zdravej ľudskej bakteriálnej flóre. V najväčšom množstve sa nachádza v črevnej flóre. Avšak, keď sa naruší rovnováha črevnej flóry – počas ochorenia a liečby liekmi, nezdravým stravovaním, potravinovou alergiou alebo v prípade znečistenia tráviacich orgánov – a kvasinkové huby sa príliš premnožia, môžu spôsobovať nepríjemné ťažkosti v celom ľudskom tele.

Priaznivé účinky Candida Support pre rovnováhu črevnej flóry:

  • Ide o prírodné riešenie pri premnožení candidy.
  • Odstraňuje nepríjemné ťažkosti candidy prebiehajúce v celom tele.
  • Podporuje zdravú rovnováhu črevnej flóry a správne trávenie.
  • Detoxikuje a čistí gastrointestinálny trakt.
  • Obsahuje pau d'arco, oreganový olej, čierny orech a kyselinú kaprylovú.
  • Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Zloženie na kapsulu: Biotín 1000 mcg, horčík (z horčíka kaprylátu) 22.5 mg, kyselina kaprylová (z horčíka kaprylátu) 250 mg, Pau D'Arco (kôra tabebuia heptaphylla) 150 mg, čierny orech Juglans nigra 150 mg, oreganový olej prášok (Origanum vulgare) 100 mg

Ostatné zložky: Celulóza (kapsula), cesnak (Allium sativum) (cibuľka), extrakt z olivového listu (Olea europaea), mačací pazúr (Uncaria tomentosa) (kôra), palina (Artemisia absinthium) a celulózový prášok. Obsahuje stromovú maticu (trupy z orechov).

Neobsahuje: pšenicu, lepok, sóju, mlieko, vajcia, ryby alebo zložky mäkkýšov.

Ďalšie informácie: Len pre dospelých. Poraďte sa s lekárom, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, užívate lieky alebo máte zhoršený zdravotný stav. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 2 kapsule denne s jedlom.

Krajina pôvodu: USA
  

Veľkosť balenia: 90
Forma: vegetariánske kapsuly
výživový doplnok Candida podpora Now Foods

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA