Cesnak MAXsila 8000 mcg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3417
Dostupnosť: Ihneď
10,50€
Bez DPH: 8,75€

Množstvo

Cesnak MAXsila 8000 mcg Webber Naturals je bohatá na rastlinnú zlúčeninu, allicín, o ktorej je známe, že prispieva k schopnosti cesnaku pomôcť znížiť zvýšené hladiny lipidov v krvi, podporiť imunitu a kardiovaskulárne zdravie. Ako silný antibakteriálny prostriedok môže cesnak pomôcť predchádzať a zmierňovať príznaky infekcií horných dýchacích ciest. Cesnak je jedným z najstarších známych bylinných prípravkov pre rôzne zdravotné ťažkosti. Cesnak je dobre zdokumentovaný na podporu dobrého kardiovaskulárneho zdravia tým, že znižuje hladinu cholesterolu, krvného tlaku a udržuje naše krvné doštičky príliš lepkavé.

Cesnak sa tradične používa na zmiernenie príznakov spojených s infekciami horných dýchacích ciest a katarálnou chorobou - stavmi zapálených slizníc, najmä v oblasti nosa a hrdla. Cesnak je tiež uznávaný pri posilňovaní imunitnej funkcie.

Tablety sú entericky potiahnuté, aby oddialili uvoľnenie obsahu, kým neprejdú cez žalúdok. To zlepšuje medicínske prínosy cesnaku a znižuje pravdepodobnosť cesnakového dychu. Každý softgel tableta dodáva 4215 mcg alicínu, kľúčovej zlúčeniny obsahujúcej síru v čerstvom cesnaku, ktorý sa pripisuje podpora dobrého zdravia. Obsahuje jeden z najvyšších obsahov alicínu v porovnaní s našimi konkurentmi a 1 softgel je ekvivalentom 8 strúčikov čerstvého cesnaku!

Pozitívne účinky Cesnak s Alicínom:

  • Prispieva k ochrane imunitného systému.
  • Prispieva k detoxikácii organizmu.
  • Poskytuje priaznivé účinky počas studeného obdobia.
  • Má vysoké množstvo alicínu, kľúčovej aktívnej zlúčeniny v cesnaku.
  • Enterický povlak na zníženie dychu po cesnaku a zlepšenie účinnosti výrobku.

Zloženie: Cesnakový prášok (Allium sativum) (žiarovka) 500 mg, Celkové aktívne látky (allicín, alliín, gama-glutamylcysteíny) 8000 mcg

Ostatné zložky: Ľanový olej, kapsula z mäkkej želatíny (želatína, glycerín, čistená voda), lecitín, žltý včelí vosk, enterický povlak (čistená voda, etylcelulóza, triglyceridy so strednou reťazou, kyselina olejová, alginát sodný, kyselina stearová).

Ďalšie informácie: nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy, pre ľudí so slabou zrážanlivosťou krvi a s diabetesom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 tableta denne alebo ako určí lekár.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: gélové kapsuly

výživový doplnok Cesnak s Alicínom 4215 mcg Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe nad 55€

DOPRAVA
ZDARMA