Menu
Your Cart

Cesnak s extraktom Reishi huby Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Cesnak s extraktom Reishi huby Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Už sa nepredáva
Cesnak s extraktom Reishi huby Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
24,50€
Bez DPH: 20,42€
 • Dostupnosť: Už sa nepredáva
 • Kód produktu: 5252

Cesnak s extraktom z Reishi huby Webber Naturals  kapsule ktoré obsahujú prášok cesnaku extrahovaný zo 4,5 čerstvých cesnakov a extrakt  z organickej Reishi huby v pomere 30:1. Cesnak je bohatý na zlúčeniny síry, aminokyseliny (arginín) a stopové prvky (selén, mangán, fosfor, vápnik). Je veľmi dobrým zdrojom vitamínu C a B6. Jedna z najznámejších sírnych zlúčenín, ktorú cesnak obsahuje, sa nazýva alicín, a je zodpovedná za jeho výraznú vôňu a predovšetkým priaznivé účinky na zdravie.

Cesnak prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi a normálneho krvného tlaku a taktiež podporuje náš imunitný systém. Prispieva aj k správnemu fungovaniu bunkových membrán. Pomáha tiež pri metabolizme tukov. V úlohe antioxidanta umožňuje ľudskému telu zbaviť sa voľných radikálov, ktoré môžu narúšať metabolické aktivity – poškodenie buniek a starnutie.

Huba Reishi je zázračná čínska huba dlhovekosti, večnej mladosti na podporu imunity. Používa sa v rastlinnej medicíne na podporu imunitného systému a ako adaptogén, ktorý pomáha zvyšovať energiu a odolávať stresu (v prípade psychickej a fyzickej únavy súvisiacej so stresom). Tradične sa používa v bylinnej medicíne na zmiernenie príznakov spojených s infekciami horných dýchacích ciest a katarálnou chorobou, pomáha obnoviť zvýšené hladiny lipidov v krvi / hyperlipidémiu a udržuje kardiovaskulárne zdravie u dospelých.

Huba reishi obsahuje Beta-glukány, Triterpény a triterpenoid, Polysacharidy, Vitamíny a minerály, glukány, glykoproteíny, aminokyseliny…

Súčasné výskumy preukázali, že zložky v nej obsiahnuté vykazujú blahodarný vplyv na dodržanie rovnováhy v organizme a predlženie života. Vykazuje široké použitie, podporujúce vitalitu a chráni zdroj jej vzniku. Reishi stimuluje prácu imunitného systému. 

Kapsuly s oneskoreným uvoľňovaním umožňujú, aby obsah prechádzal cez žalúdok až do tenkého čreva. To zlepšuje prínosy pre organizmus a znižuje pravdepodobnosť cesnakového dychu.

Pozitívne účinky Cesnak s extraktom Reishi huby:

 • Prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi a krvného tlaku.
 • Má antitrombotické, hypoglykemické a hepatoprotektívne účinky.
 • Zabraňuje srdcovocievnym ochoreniam.
 • Lepšia imunita má antibakteriálne a antivirálne vlastnosti.
 • Detoxikácia vďaka veľmi bohatému zloženiu antioxidantov.
 • Regenerácia tela aj mysle pri nadmernom strese a nadmernej záťaži.
 • Lepšie trávenie a činnosť tráviaceho systému.
 • Pomáha udržiavať zdravé fungovanie dýchacej sústavy.
 • Krv a kardiovaskulárny systém.
 • Vegetariánske kapsuly.

Zloženie: Cesnakový prášok 10: 1 Koncentrát* (Allium sativum) (hlavička) 300 mg, Celkový počet aktívnych látok (allicín, alliín, gama-glutamylcysteíny) 4800 mcg, Organický extrakt Reishi 30:1 (Ganoderma lucidum) (plodové teliesko) 25 mg (Zodpovedá 750 mg vysušenej huby reishi). *Každé 2 kapsuly sa rovnajú približne 6000 mg alebo 9 hlavičiek surového cesnaku.

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, vegetariánska kapsula s oneskoreným uvoľňovaním (karbohydrátová guma, čistená voda), sodná soľ kroskarmelózy, magnéziumstearát rastlinného pôvodu (lubrikant), oxid kremičitý, kyselina stearová.

Neobsahuje: umelé farbivá, konzervačné látky, sladidlá, bez mliečnych výrobkov, škrobu, cukru, pšenice, gluténu, kvasníc, sóje, kukurice, vajec, rýb, mäkkýšov, soli a stromových orechov a bez GMO.

Ďalšie informácie: Ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú, poraďte sa s lekárom. Ak ste tehotná, máte cukrovku alebo ak užívate medikamenty na riedenie krvi alebo inhibítory proteáz, poraďte sa s lekárom pred užívaním. Je známe, že sa vyskytuje precitlivenosť (napr. Alergia), v tomto prípade prerušte užívanie. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 2 kapsuly denne alebo podľa pokynov lekára. Aby ste predišli poruchám trávenia, užívajte s jedlom alebo počas jedla.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 300
Forma: vegetariánske kapsuly

výživový doplnok Cesnak s extraktom Reishi huby Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA