Chróm 200 mcg Mega BONUS Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 5077
Dostupnosť: Ihneď
9,90€
Bez DPH: 8,25€

Množstvo

 Chróm 200 mcg Webber Naturals je základný minerál potrebný na výrobu inzulínu, ktorý pomáha telu udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi. Diéty s vysokým obsahom rafinovaných a spracovaných potravín môžu spôsobiť nedostatok chrómu. Diabetes, metabolický syndróm a rezistencia na inzulín sú všetky problémy s glukózou v krvi, ktoré môžu znížiť dĺžku a kvalitu života. Sú spojené s schopnosťou tela produkovať alebo reagovať na inzulín, hormón, ktorý umožňuje, aby sa glukóza dostala do buniek vášho tela, kde sa premení na energiu.

Dosiahnutie rovnováhy medzi hladinou glukózy v krvi a hladinou inzulínu je nevyhnutné pre celkové zdravie a pohodu. Organizmus potrebujete glukózu, aby sa vyhovelo požiadavkám na energiu, ale keď sú hladiny cukru v krvi príliš vysoké alebo príliš nízke, alebo ak sú hladiny na "špici" alebo "dne", môže to spôsobiť množstvo zdravotných problémov.

Chróm je dôležitý stopový minerál používaný v tele pre mnoho funkcií, ale predovšetkým na uľahčenie účinku inzulínu, čím sa zvyšuje príjem cukru z krvi do tkanív vášho tela. Mnohé diéty môžu mať nedostatok chrómu, čo prispieva k inzulínovej rezistencii a diabetu typu II. Chróm môže pomôcť obnoviť bežné metabolické spracovanie sacharidov, pomôcť normalizovať hladiny glukózy v krvi a znížiť rezistenciu na inzulín.

Priaznivé účinky Chróm 200 mcg:

  • Podporuje metabolizmus glukózy.
  • Napomáha k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.
  • Je silná podpora látkovej premeny makronutrientov (cukry, tuky, bielkoviny).
  • Má priaznivý vplyv v boji s nadváhou, pomáha redukovať telesnú hmotnosť.
  • Priaznivo ovplyvňuje a pomáha udržiavať krvný tlak a hladinu glukózy v krvi v normálnej hladine.

Zloženie: Elementálny Chróm (rastlinný proteín) 200 mcg

Ostatné zložky: Fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, rastlinný stearát horečnatý stupňa (mazivo), sodná soľ kroskarmelózy.

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Užite 1 tabletu denne

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 180
Forma: tablety
výživový doplnok Chróm (Chromium) 200 mcg Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA