Chróm GTF 500 mcg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3482
Dostupnosť: Ihneď
9,30€
Bez DPH: 7,75€

Množstvo

GTF Chróm 500 mcg Webber Naturals je stopová minerálna látka, ktorá je životne dôležitá pre reguláciu hladiny glukózy v krvi v dôsledku jej účinkov na citlivosť na inzulín. Chromium GTF Chelate (glukózový tolerančný faktor) ponúka vysoko absorbovateľnú formu tejto základnej živiny pre zvýšenú hladinu cukru v krvi a hladinu cholesterolu. Chrom podporuje aj zdravú chuť do jedla, slabú svalovú hmotu a efektívnu správu hmotnosti.

V Kanade žije viac ako 9 miliónov ľudí s diabetom alebo prediabetikou, pričom nové prípady sa dramaticky zvyšujú v dôsledku starnúcej populácie, vyššej úrovne obezity, sedavého životného štýlu a zlej stravy.

Diabetes je ochorenie, ktoré vzniká vtedy, keď pankreas nemôže produkovať dostatok inzulínu alebo správne použiť inzulín, aby dostal glukózu (cukor) z krvi do našich buniek, aby pôsobil ako palivo. Keď sa bunky stávajú rezistentné na inzulín alebo keď sa produkuje príliš málo inzulínu, hladiny glukózy v krvi začínajú stúpať. Vysoká hladina cukru v krvi je spojená so zvýšeným zápalom a poškodením tkanív, ako sú krvné cievy, čo zvyšuje riziko kardiovaskulárnych ochorení, mozgovej príhody a kritickej ischémie končatín.

Chróm je kľúčový minerál, ktorý sa podieľa na používaní inzulínu v tele, ktorý tvorí časť molekuly nazývanej glukózový tolerančný faktor (GTF), ktorý pomáha zlepšovať citlivosť na inzulín. GTF-chróm pomáha regulovať hladinu cukru v krvi, pomáha stabilizovať vysokú aj nízku hladinu cukru v krvi.

Pre ľudí, ktorí majú ťažkosti s reguláciou krvného cukru a / alebo kontrolu chuti do jedla a udržiavanie telesnej hmotnosti, môže chróm-GTF ponúknuť atraktívny, bezpečný a účinný prirodzený prístup k zlepšeniu metabolického zdravia, zníženiu chute potravín a udržaniu zdravej telesnej hmotnosti

Priaznivé účinky GTF Chróm 500 mcg:

  • Pomáha podporovať citlivosť na inzulín.
  • Pomáha zdravému metabolizmu glukózy.
  • Podporuje kontrolu chute na jedlo a kontrolu hmotnosti.
  • Pomáha telu metabolizovať sacharidy a tuky.
  • Podporuje zdravý pomer štíhleho tela a svalovú hmotu.
  • Podporuje udržanie hladín zdravého cholesterolu v krvi, obzvlášť dôležité v prípade cukrovky.

Zloženie: GTF* chróm 500 mcg (gtf - glukózový tolerančný faktor)

Ostatné zložky: Dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, mikrokryštalická celulóza, magnéziumstearát rastlinnej triedy (lubrikant).

Neobsahuje: syntetické farbivá, konzervačné látky ani sladidlá, mlieko, cukor, droždie, pšenicu, glutén, droždie, sóju, kukuricu, vajcia, mäkkýše, zložky živočíšneho pôvodu, soľ, orechy ani výrobky z nich. Zložky neobsahujú GMO.

Ďalšie informácie: Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívať dlhšie ako 2 mesiace a potom si dať 1 mesiac prestávku. Uchovávajte v suchu, chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: iba dospelí 1 tableta denne.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 90
Forma: tablety
výživový doplnok
Chróm 500 mcg GTF Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA