Čistič na povrchy kúpeľňa / kuchyňa 1l | Sonett

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Sonett GmbH, Nemecko
Kód produktu: 1641
Dostupnosť: Ihneď
6,40€
Bez DPH: 5,33€

Množstvo

Čistič na povrchy – Kúpeľňa / Kuchyňa. Čistiaci prostriedok sa môže použiť všade, kde sa má zároveň odstrániť vápenatá a mastná nečistota. Odstraňuje vápenaté usadeniny na ťažko prístupných miestach a zároveň čistí nerez, chróm, obklady, kachličky v kúpeľni i kuchyni. Na ľahké odstraňovanie špiny, mastnoty a vápenatých usadenín aj na ťažko prístupných miestach. Čistí nerez, chróm, obklady, kachličky, sprchovacie kabíny a pod. 100% biodegradabilný. Jednoduché a pohodlné použitie.

  • Na ľahké odstraňovanie špiny, mastnoty a vápenatých usadenín aj na ťažko prístupných miestach.
  • Čistí nerez, chróm, obklady, kachličky, sprchovacie kabíny a pod..
  • 100% biodegradabilný.

Zloženie: 5-15% kyselina citrónová, 5-15% rastlinný alkohol (etanol), 1-5% neiónové tenzidy (cukrové tenzidy), vírená voda.

INCI: Aqua, Citric Acid, Alcohol, Alkylpolyglucoside C8–C16 (Coco Glucoside).

Neobsahuje: zložky škodlivé životnému prostrediu, ohrozujúce zdravie, suroviny z ropy, syntetické konzervanty, vône a farbivá, optické leštidlá, petrochemické bieliace aktivátory, zmáčadlá, enzýmy a fosfáty, genetického inžinierstva a nanotechnológií.

Použitie: Jednoduché a pohodlné použitie. Len nastriekajte a nechajte krátko pôsobiť. Potom opláchnite čistou vodou alebo utrite.

Upozornenie: Nevhodný pre vápenaté povrchy ako mramor, alabaster, terazzo, beton, umelý kameň a podobne. Skladujte mimo dosahu detí. Chráňte oči.

Balenie: 1l
      

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA