Menu
Your Cart

Echinacea (Echinilin) 250 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Echinacea (Echinilin) 250 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Už sa nepredáva
Echinacea (Echinilin) 250 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
11,40€
Bez DPH: 9,50€
  • Dostupnosť: Už sa nepredáva
  • Kód produktu: 3534

Cold-A-Tak Echinilin 250 mg Webber Naturals je klinicky dokázané, že stimuluje imunitný systém, aby sa zbavil organiymus vášho nachladnutia až 3-krát rýchlejšie. Obsahuje patentovaný štandardizovaný rastlinný extrakt Echinilin®. Echinilín pomáha predchádzať a znižovať závažnosť a trvanie bežného nachladnutia. 100% certifikované organické.


Tento produkt sa už nevyrába. Pozrite si prosím kliknutím Echinacea 2100 mg


Obávate sa chrípky? Cold-A-Tak® s klinicky dokázaným Echinilin®, 100% certifikovaným organickým, extraktom Echinacea purpurea z čerstvých organických Echinaceí, ktorý sa používa na zníženie závažnosti a trvania bežného nachladnutia a poskytuje celoročnú imunitnú podporu. Zatiaľ čo v boji proti prechladnutiu môžete použiť akýkoľvek výťažok Echinacea, väčšina Echinacea extraktov nie je štandardizovaná na tri účinné látky ktoré sú v Cold-A-Tak, a to alkylamidy, polysacharidy a kyselina cikoritá. Výskum ukázal, že tieto bioaktívne zložky indukujú imunomoduláciu a zlepšujú pôsobenie imunitných buniek.

Vysoká účinnosť a kvalitné produkty, ako je Cold-A-Tak, ktoré sú podporované vedou, môžu byť vašou najlepšou obranou pri prevencii prechladnutia, chrípky a iných infekcií. Tieto ochorenia vyvolávajú zmeny v tele, aby vytvorili "stresovú odpoveď". Aj keď je stres normálnou a nevyhnutnou skutočnosťou života, môže sa znížiť alebo zmierniť správnou výživovou podporou.

Cold-A-Tak obsahuje Echinilin, klinicky vyskúšanú Echinacea purpurea, ktorá sa zbaví vášho nachladnutia 3 krát rýchlejšie!

Priaznivé účinky Cold-A-Tak Echinilin 250 mg:

  • Klinicky dokázané, že pomáha znižovať závažnosť a trvanie bežného nachladnutia.
  • Štandardizované úrovne troch kľúčových činností
  • Stimulant imunitného systému.
  • Podporuje obranné sily organizmu.
  • Má značné dezinfekčné účinky.

Zloženie: Extrakt ECHINILIN® Echinacea 2.9:1 (Echinacea purpurea) (anténa / korene) 250 mg (Ekvivalent k 725 mg organickej echinacey)

Ostatné zložky: želatínová kapsula (želatína, glycerol, čistená voda, rohovník), rastlinný olej, škrob, lecitín, oxid kremičitý.

Neobsahuje: umelé farbivá, konzervačné látky ani sladidlá, žiadne mliečne výrobky, pšenicu a kvasinky.

Ďalšie informácie: Ak máte auto-imunitné ochorenie sklerózou multiplex, leukémiu, tuberkulóza alebo ste tehotná, dojčiaca žena, prosím, poraďte so svojím lekárom pred použitím. Ľudia alergický na ambróziu, chryzantémy, nechtík a sedmokrásky môžu mať zvýšené riziko výskytu alergickej reakcie na Echinacea purpurea.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Liečebné použitie: Pri prvom náznaku vírusové infekcie (vrátane prechladnutia), užite 1 tabletu 5 krát denne po dobu prvých 2 dní. V ďalších dňoch 1 softgelová kapsula 3 krát denne, do vymiznutia symptómov. Neužívajte dlhšie ako 21 dní. Ak príznaky pretrvávajú, obráťte sa na svojho ošetrujúceho lekára.

Preventívne použitie: Počas celého roka užívajte 1 kapsulu denne na podporu imunitného systému.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: gélové kapsuly
výživový doplnok Cold-A-Tak Echinilin 250 mg Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA