Menu
Your Cart

Detský Multivitamín s minerálmi Gummies Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Detský Multivitamín s minerálmi Gummies Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Detský Multivitamín s minerálmi Gummies Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
11,50€
Bez DPH: 9,58€
 • Dostupnosť: Ihneď
 • Kód produktu: 3011

Detský Multivitamín s minerálmi Gummies (prírodný zdroj) Webber Naturals. Tvarované ako z rozpravky Max a Ruby a sú plné lahodných, prírodných pomarančových, hroznových a čerešňových ovocných príchutí. Tieto prírodné “gumičky” sú milované deťmi a mamičky im dôverujú. Multivitamín s minerálmi dodáva deťom potrebné vitamíny a minerály na každý deň. Pochádzajú z prírodného zdroja, bez pridania umelých sladidiel.

Gummies poskytujú deťom potrebné živiny, ktoré potrebujú pre dobré zdravie, fyzický a duševný vývoj. Deti budú vychutnávať lahodné žuvacie gumičky v tvare Maxa a Rubyho. Rodičia ocenia, že tieto doplnky neobsahujú žiadne umelé farbivá, príchute, konzervačné látky alebo aspartam.

Ďeťom môže byť ťažké poskytnúť dostatočný príjem základných vitamínov a minerálov každý deň. Väčšina rodičov spochybňuje skutočnú výživovú hodnotu niektorých doplnkov detí, kde je cukor primárnou zložkou! Treehouse gummies ponúkajú zdravú doplnkovú alternatívu so zmysluplným množstvom výživovej podpory.

Každý Treehouse multivitamín s minerálmi Gummies je lahodný prírodný doplnok ovocia s plným spektrom vitamínov a minerálov potrebných pre zdravé zuby, kosti, pokožku, nervy, mozog a pre metabolizmus a imunitu. Vyrobené špeciálne pre deti. Treehouse gummies sú prirodzene osladené odparenou trstinovou šťavou a organickým tapiokovým sirupom.

Priaznivé účinky Detský Multivitamín s minerálmi Gummies:

 • Silné zuby a kosti.
 • Zdravú pokožku a nervy.
 • Silnejší imunitný systém.
 • Účinný metabolizmus.
 • Lepšiu kognitívnu funkciu a zdravie mozgu.
 • Obsahuje vitamín A, ktorý podporuje oko, pokožku, bunku a imunitné zdravie
 • Obsahuje vitamíny D, C a vápnik, ktorý pomáha pri vývoji a udržiavaní zdravých kostí, zubov, chrupaviek a ďasien.
 • Zmes vitamínu B pomáha telu produkovať červené krvinky a podporuje zdravý metabolizmus rozložením sacharidov, tukov a bielkovín.
 • Vhodné aj pre vegetariánov.

Zloženie: Vitamín A (palmitát) 300 mcg RAE (1014 IU), Vitamín C (kyselina askorbová) 15 mg, Vitamín D3 (cholekalciferol) 5 mcg (200 IU), Vitamín E (d-alfa tokoferol) 5,7 mg AT (8,5 IU), Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 0,5 mg, Kyselina listová (folát) 140 mcg, Vitamín B12 (kyanokobalamín) 2,2 μg, Biotín 33 mikrogramov, Kyselina pantoténová (d-pantotenát vápenatý) 2,8 mg, Niacín 1,5 mg
Minerály: Vápnik (citrát) 5 mg, Jód (jodid draselný) 20 mikrogramov, Horčík (citrát) 4 mg, Zinok (citrát) 2,5 mg, Cholín (citrát) 10 mikrogramov, Inozitol 10 mikrogramov

Ostatné zložky: Odparovaná trstinová šťava, organický tapiokový sirup, čistená voda, pektín, kyselina citrónová, citrát sodný, prírodné arómy (pomaranč, čerešňa, hrozno), prírodné farby (annatto, čierna mrkva, genipap, melón) žltý včelí vosk.

Neobsahuje: Žiadny vysoko fruktózový kukuričný sirup, aspartam, umelé farbivá, príchute alebo konzervačné látky, hydrogenované oleje, geneticky modifikované zložky (GMO), žiadnu želatínu, mliečne výrobky, kukuricu, škrob, vajcia, kvasnice, lepok, pšenicu, ryby, mäkkýše, soľ, stromové orechy a orechy. Vhodné pre vegetariánov.

Ďalšie informácie: 

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Pre deti vo veku od 3 rokov, 2 gummies denne s jedlom, niekoľko hodín pred alebo po užívaní iných liekov alebo podľa pokynov lekára.

Krajina pôvodu: Kanada

Balenie: 60
Forma: gummies (gumové)

výživový doplnok Detský Multivitamín s minerálmi Gummies Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


Mladé rastúce telo vyžaduje kompletné spektrum vitamínov a minerálov. Dokonca aj deti, ktoré sa zdajú byť zdravé, môžu mať subklinické nedostatky základných mikroživín, čo môže narušiť rast a vývoj a zabrániť deťom dosiahnuť ich plný genetický potenciál. Úplný sortiment vitamínov a minerálov je potrebný aj pre zdravý imunitný systém. Štúdie ukazujú, že u deti so subklinickými nedostatkami sa častejšie objavujú infekcie a tieto infekcie majú tendenciu byť závažné (Singh, 2004).

Singh, M. (2004). Role of micronutrients for physical growth and mental development. Indian J Pediatr, 71(1):59-62.

Pozorovacia kohortová štúdia s počtom 2 423 detí, v ktorých vedci sledovali vývoj osôb po narodení prostredníctvom dotazníkov a anamnézy získaných od rodičov, zistili, že príjem multivitamínov pred dosiahnutím veku štyroch rokov môže súvisieť so zníženým rizikom alergií vrátane potravy a vzduchom, podľa hladín protilátok v krvi (Marmsjo, 2009)

Marmsjo, K. et al. (2009). Use of multivitamin supplements in relation to allergic disease in 8-y-old children. The American Journal of Clinical Nutrition, 90(6):1693-1698.

Nutričné nedostatky sa prejavujú aj u detí, ktoré majú obmedzenú stravu (Kirby et al., 2009).

Kirby, M. et al. (2009). Nutritional deficiencies in children on restricted diets. Pediatr Clin North Am, 56(5):1085-103.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA