Menu
Your Cart

Diabetex PGX + Moruša Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Diabetex PGX + Moruša Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Dočasne vypredané
Diabetex PGX + Moruša Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
25,60€
Bez DPH: 21,33€
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Kód produktu: 3672

Diabetex PGX, Moruša Webber Naturals. Obsahuje PGX (PolyGlycopleX®), je unikátna zmes vo vode rozpustnej vlákniny, vedecky dokázaná, bezpečná a efektívna normalizácia hladiny cukru v krvi, znižuje chuť do jedla, podporuje chudnutie a podporuje zdravú hladinu cholesterolu. Extrakt z listov moruše pomáha vyrovnávať hladiny cukru v krvi odďaľovaním metabolizmu uhľohydrátov. PGX (PolyGlycopleX®) je nový komplex rastlinných vláknin, ktoré pomáhajú udržiavať hladinu cukru v krvi a podporujú chudnutie. Stravovacie návyky a iné faktory môžu spôsobiť to, že hladina cukru v krvi môže stúpať a klesať, čo spôsobuje hlad a spôsobuje dlhodobé problémy s reguláciou krvného cukru. To môže viesť k vážnym zdravotným problémom.

Keď sa užíva pred jedlom, PGX absorbuje vodu a zvyšuje viskozitu (hrúbku) potravy v zažívacom trakte. To spomaľuje vstrebávanie sacharidov a účinne znižuje glykemický index jedla. PGX vyrovnáva "horskú dráhu" krvného cukru, takže sa cítite plnší a dlhšie sa môžete vyhnúť chuti jedla. Listy moruše sa tradične používajú na prevenciu a liečbu cukrovky. Extrakt z moruše pomáha znižovať výskyt krvného cukru po jedle blokovaním účinku určitých enzýmov. Diabetex PGX z prírodných vlákien kombinuje výhody PGX a extraktu z morušového s cieľom stabilizovať hladinu cukru v krvi a podporovať zdravú stratu hmotnosti.

Priaznivé účinky Diabetex™ PGX, Moruša:

  • Podporuje zdravú hladinu cukru v krvi a zlepšuje citlivosť na inzulín.
  • Kontroluje chuť do jedla pre zdravú stratu hmotnosti a zníženie chuti do jedla.
  • Zahŕňa 25 mg extraktu z moruše (list) pre dodatočnú rovnováhu krvného cukru.
  • Znižuje chuť do jedla tým, že podporuje pocit plnosti.
  • Pomáha znižovať glykemický index.
  • Podporuje zdravú hladinu cukru v krvi.
  • Pomáha znižovať zvýšené hladiny celkového a LDL cholesterolu.
  • Účinne znižuje glykemický index jedál.

Zloženie: PGX® (PolyGlycopleX®) (Amorphophallus konjac, alginát sodný, xantánová guma) 800 mg, Extrakt z moruše (Morus alba) (listový) 25 mg, Triglyceridy stredného reťazca (Elaeis alba guineensis), (Cocos nucifera (fruit flesh)) 600 mg

Ostatné zložky: Triglyceridy so stredným reťazcom, kapsuly z mäkkej želatíny (želatína, glycerín, čistená voda, rohovník, antokyany, oxid titaničitý), žltý včelí vosk, lecitín.

Neobsahuje: umelé konzervanty, farbivá alebo sladidlá; mlieko a mliečne výrobky alebo kvasnice.

Ďalšie informácie: Ak ste mladší ako 18 rokov, tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom. Ak užívate lieky, užite jednu hodinu pred alebo dve hodiny po užití PGX. Ak je vaším cieľom dosiahnuť zníženie telesnej hmotnosti, alebo ak máte cukrovku alebo lieky na zníženie hladiny cholesterolu, poraďte sa pred použitím s kvalifikovaným lekárom. Ak spozorujete príznaky hypoglykémie vrátane pocitu úzkosti, závratov, trasenia, potenie, nevoľnosti alebo bolesti hlavy, prerušte užívanie a poraďte sa s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Môže sa užívať s ot bez jedla s pohárom vody (150-500 ml) alebo podľa pokynov zdravotníckeho pracovníka. Konzultujte lekára za účelom použitia po 4 týždňoch.
1. týždeň: 1-2 softgely, trikrát denne, 2. týždeň: 2 až 4 softgely, 3 krát denne, 3. a 4. týždeň: 3-6 softgélov, trikrát denne.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 80
Forma: softgels
výživový doplnok

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA