True Calm™ Now Foods | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: NOW FOODS Inc., USA
Kód produktu: 0155
Dostupnosť: Ihneď
17,90€
Bez DPH: 14,92€

Množstvo

True Calm™ Now Foods. Je kombinácia aminokyselín a ich kofaktorových živín vytvorených na podporu normálnej produkcie a funkcie uklidňujúcich neurotransmiterov v mozgu True Calm™. Obsahuje GABA a glycín, dve aminokyseliny, ktoré podporujú uvoľnený stav mysle spolu s Taurinom, ďalšia amino kyselina s upokojujúcimi vlastnosťami. Tieto živiny sa zmiešajú s Valerianom, o ktorom je známe, že interaguje s receptormi GABA v nervovom systéme.

GABA zaisťuje kvalitnejší spánok, má upokojujúce účinky, tlmí stres, napätie, únavu, ako aj vyčerpanie. Navyše, zmierňuje aj potréningovú bolesť a zlepšuje funkciu nervového systému. Glycín je používaný pre činnosť nervového systému ako inhibičný neurotransmiter pri epileptických záchvatoch a hyperaktivite. Chráni pred prekyslením žalúdka, je potrebná pre rast, hojenie a zdravú prostatu. Zvyšuje energiu a odolnosť organizmu. Taurín sa používa ako antioxidant, znižujúci vylučovanie chlornanov imunitnými bunkami. Medzi ďalšie biologické funkcie taurínu patrí podiel na raste buniek, stabilizácii membrán, pohyblivosti spermií, zahusťovaniu žlčovej kyseliny a prenosu nervových vzruchov. Taurín priaznivo pôsobí na športové výkony, pretože stráži hladinu inzulínu a tým umožňuje lepšie zásobovanie svalov glukózou. Inositol je vo vode rozpustná látka známa ako člen skupiny vitamínov B. Nachádza sa v bunkových membránových štruktúrach a je dôležitý pre metabolizmus tukov a cholesterolu, vrátane odstránenia tuku z pečene. Tiež ovplyvňuje nervový prenos a pomáha pri transporte tukov v tele.

Priaznivé účinky True Calm™:

  • Znižuje stres, napätie, úzkosť, zmätenosť a depresie u ľudí pod tlakom.
  • Zlepšuje správnu funkciu nervového systému.
  • Podporuje uvoľnenú náladu.
  • Zmes aminokyselín s vitamínmi B a Valerianom.
  • Vhodné aj pre vegetariánov a vegánov.

Zloženie: Niacín (ako Niacinamid) 45 mg, Vitamín B6 (z Pyridoxín HCl) 8 mg, Horčík (z Bisglycinátu Magnesium) (TRAACS®) 6,5 mg, GABA (Gama-aminobutánová kyselina) 200 mg, Glycín 200 mg, Inositol 100 mg, Valerian (Valeriana officinalis) (koreň) 25 mg

Ostatné zložky: Celulóza (kapsula) a stearan horečnatý (rastlinný zdroj).

Neobsahuje: pšenicu, lepok, sóju, mlieko, vajcia, ryby, mäkkýše alebo zložky orechov.

Ďalšie informácie: Len pre dospelých. POZOR môže znížiť schopnosť viesť vozidlo alebo obsluhovať stroje. Poraďte sa s lekárom, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, užívate lieky alebo máte zhoršený zdravotný stav. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 1 kapsula 1 až 3 krát denne, najlepšie na prázdny žalúdok alebo tesne pred jedlom.

Krajina pôvodu: USA
  

Veľkosť balenia: 90
Forma: vegetariánske kapsuly
výživový doplnok True Calm™ Now Foods

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe nad 55€

DOPRAVA
ZDARMA