Vitamín C 500 mg cmúľajúci, tropický vánok Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3277
Dostupnosť: Ihneď
24,80€
Bez DPH: 20,67€

Množstvo

Vitamín C 500 mg cmúľajúci, tropický vánok Webber Naturals na zvýšenú absorpciu a antioxidačnú ochranu. Vitamín C je vhodný na podporu hojenia rán, tvorby spojivového tkaniva a zdravých kostí, ďasien a zubov. Každá tableta poskytuje 500 mg vitamínu C a šípky, ktoré poskytujú dodatočnú antioxidačnú podporu.

Vitamín C je vo vode rozpustný vitamín, ktorý sa nenachádza v tele. Musí sa denne získavať prostredníctvom stravy a / alebo doplnkových zdrojov na podporu mnohých aspektov ľudského zdravia. Vitamín C je primárnym antioxidantom tela a je tiež schopný pomôcť recyklovať vyčerpaný vitamín E pre zvýšenie antioxidačnej ochrany. Vitamín C chráni LDL cholesterol pred oxidáciou a uľahčuje vstrebávanie ne-hemového železa na podporu tvorby červených krviniek.

Vitamín C je najlepšie známy pre podporu funkcie imunitného systému a môže pomôcť skrátiť trvanie príznakov nachladnutia. Doplnok zabezpečuje nepretržitú podporu a zároveň znižuje riziko uvoľnenia stolice z tráviaceho traktu, ktoré sa môžu objaviť pri podávaní vysokej dávky vitamínu C naraz. Vitamín C je faktorom normálneho vývoja a udržiavania zdravých kostí, chrupaviek, zubov a ďasien. Pomáha pri tvorbe spojivového tkaniva, pri hojení rán a pri metabolizácii tukov a proteínov. Antioxidačný prostriedok na udržanie dobrého zdravia.

Priaznivé účinky Vitamín C 500 mg cmúľajúci, tropický vánok:

  • Podporuje zdravý imunitný systém, zrak, kožu, kosti, ďasná a zuby.
  • Prispieva k ochrane organizmu pred voľnými radikálmi.
  • Obsahuje šípky pre antioxidačnú ochranu.
  • Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.
  • Chutné príchute tropického ovocia: čučoriedka, malina, mango, maracuja a broskyňa.
  • Vhodné pre vegetariánov.

Zloženie: Vitamín C (kyselina askorbová, askorbát sodný) 500 mg

Ostatné zložky: Sorbitol, magnéziumstearát rastlinný (mazivo), prírodné tropické arómy (mango, maracuja, broskyňa), silika, citrusové bioflavonoidy, sukralóza, šípky, hesperidín, acerola, kvercetín a rutín.

Neobsahuje: Bez umelých farbív, konzervačných látok alebo sladidiel, bez mlieka a mliečnych výrobkov, neobsahuje škrob, cukor, pšenicu, kvasnice, sóju, kukuricu, vajcia, ryby, kôrovce, produkty živočíšneho pôvodu, soľ, orechy bez GMO. Vhodné pre vegetariánov / vegánov.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1-3 cmúľajúce tablety denne.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 300
Forma: cmúľajúcich tabliet
výživový doplnok Vitamín C 500 mg cmúľajúci, tropický vánok Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe nad 55€

DOPRAVA
ZDARMA