Vitamín C 500 mg + vitamín A a D3, cmúľajúci Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3274
Dostupnosť: Ihneď
17,80€
Bez DPH: 14,83€

Množstvo

Vitamín C 500 mg + vitamín A a D3, cmúľajúci Webber Naturals trojnásobná obrana s vitamínmi C, A a D3 poskytujú základné vitamíny na podporu imunitnej funkcie. Každá cmúľajúca tableta poskytuje 500 mg vitamínu C, 500 IU vitamínu D3 a 2500 IU vitamínu A s lahodnou tropickou chuťou, ktorá pomôže podporiť prirodzenú obranyschopnosť vášho tela proti infekcií.

Poskytuje tri kľúčové živiny na podporu základnej činnosti imunitného systému. Vitamíny A, C a D spolu spolupracujú na podpore prirodzenej obranyschopnosti tela proti infekcii, pomáhajú bojovať proti kašľu a prechladnutiu počas celého roka.

Tieto dôležité živiny tiež pomáhajú podporovať normálny rast a udržiavanie zdravých chrupaviek, kostí, zubov a ďasien a poskytujú dôležitú antioxidačnú podporu na ochranu buniek pred oxidačným poškodením. Vitamín C môže tiež pomôcť recyklovať vyčerpaný vitamín E na zvýšenú antioxidačnú ochranu

Vitamíny A a C podporujú hojenie jaziev a škrabancov (rezov), ako aj celkové zdravie pokožky. Vitamín A je potrebný pre zdravé videnie. Vitamíny A a C zohrávajú úlohu pri uľahčení absorpcie a správneho používania železa na podporu tvorby červených krviniek, zatiaľ čo vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika a je potrebný na vytvorenie silných, zdravých kostí a zubov.

Priaznivé účinky Vitamín C 500 mg + vitamín A a D3, cmúľajúci:

  • Vitamíny A a D3 na podporu zdravého imunitného systému.
  • Vitamín A je potrebný pre zdravé videnie.
  • Pomáhajú podporovať zdravé kosti, chrupavky, zuby a ďasná.
  • Pomáha chrániť bunky pred oxidačným poškodením.
  • Potrebný na správnu absorpciu a využitie vápnika.
  • Spoločne podporujú hojenie jaziev, škrabancov, ako aj celkové zdravie pokožky.

Zloženie: Vitamín C (kyselina askorbová, askorbát sodný) 500 mg, Vitamín D3 (cholekalciferol) 500 IU, Vitamín A (palmitát) 2500 IU

Ostatné zložky: Sacharóza, dextróza, sorbitol, prírodné tropické arómy (mango, mučenka, broskyňa), kyselina stearová, magnéziumstearát rastlinnej triedy (lubrikant), sukralóza, hesperidín.

Neobsahujú: umelé farbivá ani konzervačné látky; sóju alebo kvasinky, bez GMO

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 až 2 pastilky denne nechať rozpustiť v ústach.

Krajina pôvodu: Kanada

Balenie: 150
Forma: cmúľajúce tablety

výživový doplnok Vitamín C 500 mg + vitamín A a D3, cmúľajúci Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe nad 55€

DOPRAVA
ZDARMA