Vitamín C + D3 Sunkist Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 1008
Dostupnosť: Ihneď
8,80€
Bez DPH: 7,33€

Množstvo

Vitamín C 500 mg + D3 500 IU Webber Naturals podporuje viac aspektov ľudského zdravia ako akékoľvek iné známe živiny. Z imunitnej podpory, na zdravú pokožku a vlasy. Vitamín C je dôležitý pre optimálne zdravie. Pomáha pri hojení rán, pri opravách a udržiavaní chrupavky, kostí a zubov. Je primárny antioxidant posilňujúci imunitný systém a hrá dôležitú úlohu v kardiovaskulárnom zdraví. Potrebuje sa na rast a opravu tkanív vo všetkých častiach tela, ako aj na tvorbu kolagénu, ktorý sa podiela na tvorbu kože, zjazveného tkaniva, šliach, väziva a krvných ciev.

Podporuje silné kosti, zuby a ďasná. Ako silný antioxidant vitamín C chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi a znižuje oxidáciu LDL cholesterolu. Spĺňa denné požiadavky na vitamín C s lahodným ochuteným Sunkist® žuvacím vitamínom C, ktorý poskytuje 500 mg C na tabletu.

Pomáha telu metabolizovať tuky a bielkoviny. Pomáha pri vývoji a udržiavaní kostí, chrupaviek, zubov a ďasien. Pomáha pri tvorbe spojivového tkaniva. Pomáha pri hojení rán. Antioxidant na udržanie dobrého zdravia. Pomáha pri vstrebávaní a užívaní vápnika a fosforu.

Priaznivé účinky Vitamín C 500 mg + D3 500 IU:

  • Posilňuje imunitný systém.
  • Podporuje zdravú pokožku a vlasy.
  • Pomáha pri hojení rán, pri opravách a udržiavaní chrupavky, kostí a zubov.
  • Prispieva k ochrane organizmu pred voľnými radikálmi.
  • Má antioxidačný účinok.

Zloženie: Vitamín C (kyselina askorbová, askorbát sodný) 500 mg, vitamín D3 (cholekalciferol) 12,5 mikrogramov (500 IU)

Ostatné zložky: Sacharóza, sorbitol, prírodná pomarančová príchuť, dextróza, stearan horečnatý, prírodná oranžová farba (maltodextrín, annatto, kurkuma, silika), sukralóza, citrusové bioflavonoidy.

Neobsahujú: umelé farbivá ani konzervačné látky; sóju alebo kvasinky.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 až 2 pastilky denne nechať rozpustiť v ústach.

Krajina pôvodu: Kanada

Balenie: 80
Forma: cmúľajúce tablety

výživový doplnok Vitamín C + D Sunkist Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe nad 55€

DOPRAVA
ZDARMA