Black Cohosh 40 mg (Ploštičník strapcovitý) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3422
Dostupnosť: Ihneď
9,90€
Bez DPH: 8,25€

Množstvo

Black Cohosh 40 mg (Ploštičník strapcovitý) Webber Naturals ma klinickú hodnotu a bol dobre zdokumentovaný v prestížnej nemeckej komisii E. Black Cohosh je účinnou prírodnou alternatívou k estrogénovej hormonálnej substitučnej terapií (ERT) pre väčšinu prípadov menopauzálnym prechodom. Môže byť užitočný aj pre návaly horúčav, nočné potenie, depresívne nálady, sucho, poruchy spánku alebo aj pre znížené libido.

Black Cohosh je pôvodná bylina v Spojených štátoch a Kanade s dlhou históriou v ľudovom liečiteľstve, predovšetkým medzi domorodými Američanmi, ktorí ho používajú ako čaj pre rad ťažkostí, vrátane dysmenorey. Black Cohosh bol použitý v klinických testoch v Nemecku v roku 1940 pre liečbu menopauzálnych ťažkostí. Klinická hodnota Black Cohosh bola dobre zdokumentovaná v prestížnej nemeckej komisii E, a odporúča sa ako účinná liečba PMS a pri bolestivej menštruácii, rovnako ako pre nervózne stavy spojené s menopauzou. Black cohosh bol nazvaný ako bylinná odpoveď na hormonálnu substitučnú terapiu.

Klinicky dokázané, že pomáhajú zmierňovať symptómy menopauzy. Tradične sa používa v rastlinnej medicíne na zmiernenie bolesti spojenej s menštruáciou, na zmiernenie nervového napätia (úľavu) a na zmiernenie bolesti svalov a kĺbov spojených s reumatickými stavmi (ako je reumatoidná artritída, osteoartritída a fibróza) a bolesť spojená s neuralgiou ischias).

Priaznivé účinky Black Cohosh:

  • Pomáha zmierniť príznaky menopauzy, ako sú návaly horúčav a nočné potenie.
  • Pomáha zmierniť príznaky menštruačného cyklu - napr. bolesti prsníkov, kŕče.
  • Priaznivo vplýva na bolesti hlavy.
  • Môže pomôcť zmierniť poruchy spánku a kolísanie nálad spojené s menopauzou.
  • Štandardizovaný na 2,5% triterpenových glykozidov.
  • Vegetariánske kapsule.

Zloženie: Black Cohosh Extract (Cimicifuga racemosa) (podzemok a koreň) 40 mg (štandardizovaný na 2,5% triterpenových glykozidov)

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, vegetariánske kapsule (uhľohydrát guma, čistená voda, oxid kremičitý), rastlinný stearát horečnatý (lubrikant).

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Tehotné a dojčiace ženy by nemali užívať tento produkt.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1-2 kapsule denne najlepšie pred jedlom alebo ako nariadi ošetrujúci lekár. Poraďte sa lekárom pre užívanie dlhšie ako jeden rok.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 90
Forma: vegetariánske kapsule
výživový doplnok Black Cohosh Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe nad 55€

DOPRAVA
ZDARMA