Zdravie pečene Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3452
Dostupnosť: Ihneď
17,80€
Bez DPH: 14,83€

Množstvo

Zdravie pečene (Liver Health) Webber Naturals obsahuje Pestrec mariánsky a antioxidačné živiny, o ktorých je známe, že majú ochranné a omladzujúce účinky na pečeň. Pečeň je hlavným detoxikačným orgánom tela, ktorý je zodpovedný za odstraňovanie toxínov a znečistenia, ktorým sme denne vystavení. Podpora zdravia a ochrana pečene a jej jedinečné funkcie môžu byť podporované bylinami a antioxidačnými živinami.

Pestrec mariánsky je jedným z najštudovanejších bylín na podporu pečene s rozsiahlymi účinkami, ktoré chránia a liečia pečeň mnohými spôsobmi. Pestrec mariánsky zvyšuje množstvo glutatiónu (detoxikačného antioxidantu) v pečeni, chráni pečeň pred škodlivými toxínmi a podporuje zdravú regeneráciu buniek.

Schisandra je ovocie s dlhou históriou používania v čínskej medicíne. Je považovaná za tonizujúcu a adaptogénnu bylinu, ktorá pomáha zlepšovať odolnosť tela pred stresom vrátane poškodenia pečene. Kyselina alfa-lipoová je silný antioxidant schopný predĺžiť životnosť iných antioxidantov, ako je vitamín C, glutatión a vitamín E. Kurkumin sa používa v tradičnej medicíne ako protizápalový prostriedok a na liečbu pečeňových a tráviacich stavov.

Podporuje a chráni funkciu pečene. Podporuje zdravý metabolizmus glukózy a poskytuje antioxidanty na udržanie dobrého zdravia.

Priaznivé účinky Zdravá pečen (Liver Health):

  • Pestrec mariánsky má ochranné účinky na pečeň a zlepšuje detoxikáciu.
  • Schisandra (ovocie, bobule) sa používa na liečbu ochorenia pečene (hepatitídu) a na ochranu pečene pred jedmi.
  • Kyselina alfa-lipoová je silný univerzálny antioxidant a používa sa na liečbu ochorení pečene, diabetickej neuropatie a ochorení oka.
  • Podporuje zdravý metabolizmus glukózy a poskytuje antioxidanty.

Zloženie: Extrakt z mliečneho bodliaka (Silybum marianum) (semeno) (60% silymarín) 150 mg, Schisandra prášok (Schisandra chinensis) (ovocie) 100 mg, Kyselina alfa-lipoová 200 mg, Kurkuminoidy (Curcuma longa) 13,3 mg (pochádzajúce z kurkuma)

Ostatné zložky: Želatínové kapsuly (želatína, čistená voda), ryžový škrob, oxid kremičitý, magnéziumstearát rastlinný (lubrikant).

Neobsahuje: umelé farbivá, konzervačné látky ani sladidlá, mlieko, žiadny škrob, žiadnu pšenicu a droždie.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je vhodné pre osoby s liekmi proti zrážaniu krvi, s cukrovkou, problémami žlčníka, žlčovými kameňmi, žalúdočnými vredmi alebo nadmernou tvorbou žalúdočnej kyseliny.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Odporúčaná dávka: 1 kapsula 3x denne.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 90
Forma: tablety
výživový doplnok Zdravie pečene (Liver Health) Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


LIVER HEALTH

Pečeň je kľúčovým orgánom pre detoxikáciu organizmu. Zodpovedá za odbúravanie toxínov a znečistenia, ktorému sme denne vystavení. Podpora zdravia a ochrana pečene a jej jedinečnej funkcie, môže byť priaznivo ovplyvnená rastlinami a antioxidačnými látkami, ktoré sú v produkte Liver Health od Webber Naturals®.

Pestrec mariánsky (Silybum marianum) patrí k najviac študovaným bylinám so širokým spektrom účinku, ktorý chráni a pomáha pri rôznych zdravotných problémoch pečene. Pestrec mariánsky zvyšuje množstvo glutationu (antioxidant s detoxikačným účinkom) v pečeni, chráni pečeň pred škodlivými toxínmi a podporuje zdravú regeneráciou jej buniek.

Schizandra je ovocie používané v čínskej medicíne už veľmi dlho. Je považovaná za tonikum a adaptogénnu rastlinu, ktorá pomáha zlepšiť odolnosť organizmu proti stresu, vrátane poškodenia pečene. Kyselina alfa-lipoová je účinný antioxidant, ktorý môže predĺžiť životnosť iným antioxidantom ako je vitamín C, glutation alebo vitamín E. Kurkuma sa používa v tradičnej medicíne pre svoj protizápalový účinok a schopnosť podporovať činnosť pečene a pomáhať pri trávení.

Ochrana pečene bylinami má za sebou dlhú históriu aj klinické testy.

Pestrec mariánsky je rastlina, ktorej plody a semená sa používajú už viac ako 2000 rokov na liečenie pečene a žlčových ciest. Izolovaná účinná látka, silymarín, je zmes flavonolignanov s antioxidačným účinkom, schopné stabilizovať bunkové membrány, stimulovať detoxikačné dráhy a obnovovať pečeňové tkanivo. Tiež sa im podľa niektorých vedeckých štúdií pripisuje schopnosť ničiť určité rakovinové bunky. Väčšina klinických štúdií zisťovala účinok pestreca mariánskeho na liečenie niektorých pečeňových ochorení, vrátane chronickej hepatitídy, cirhózy a stukovatenia pečene spôsobeného chemikáliami alebo alkoholom [Murray, 1995] [NCI, 2012].

Štúdie na zvieratách ukazujú, že schizandra je schopná chrániť pečeň pred toxickým poškodením, zlepšovať činnosť pečene a podporovať obnovu pečeňových buniek. Najmenej 2 štúdie na ľuďoch v Číne, jedna kontrolovaná, ďalšia otvorená, ukázali, že schizandra môže pomôcť ľuďom s hepatitídou. Zdá sa, že spôsob, akým lignany zo schizandry chránia pečeň, spočíva v aktivácii enzýmov v bunkách pečene, ktoré produkujú glutation, dôležitú antioxidačnú látku

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe nad 55€

DOPRAVA
ZDARMA