Arnika francovka - liehový bylinný roztok 250 ml | Bano

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: BANO Healthcare GmbH, Rakúsko
Kód produktu: 4135
Dostupnosť: Ihneď
7,50€
Bez DPH: 6,25€

Množstvo

Arnika francovka - liehový bylinný roztok. Účinné zložky podporujú prekrvenie pokožky, urýchľujú regeneráciu po telesnej námahe, poskytujú úľavu pre unavené nohy alebo len pre chladenie ťažkých nôh. Arnika extrakt obsiahnutý v našom liehovom roztoku má relaxačný účinok po športe alebo telesnej námahe. Ak cestujete, Arnika by nemala chýbať vo vašom batohu. Arnika je vhodná pre náruživých horských turistov a cyklistov v priebehu a po fyzickej aktivite je vítaným osviežením proti únave, bolesti svalov a pohybového aparátu.

Arnika (Arnica montana) je prakticky na všetkých kontinentoch - v horách asi 2,600 m.n.m. a v mnohých krajinách pod ochranou v prírodných rezerváciách. Vzhľadom na jej priaznivý účinok bola predtým nazývaná "Bergwohlverleih", jej použitie ako liečivej rastliny možno vystopovať až do 17. storočia. V literatúre sú jej priradené analgetické a protizápalové vlastnosti.

  • Stimuluje krvný obeh.
  • Chladiaci efekt poskytuje osvieženie pre unavené nohy a vyčerpania.
  • Regeneruje svaly a kĺby.
  • Obsahuje horský borovicový olej.

Zloženie: lieh, voda, arnika montana extrakt z kvetu, polysorbát 80, Pinus mugo pumilio vetva / silica, mentol, parfum, Limonén, Konárnik slivkový, extrakt z lišajníka.

Použitie: Prípravok sa používa podľa potreby. Nanáša sa priamo na postihnuté miesta a jemne sa vmasíruje.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Len na vonkajšie použitie, nepoužívať na poranenú pokožku. Prerušiť používanie v prípade výskytu podráždenia pokožky. Vyhnite sa kontaktu s očami.

Obsah: 250 ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA