Menu
Your Cart

Gastro Comfort™ s PepZin GI™ (tráviace zdravie) Now Foods | výživový doplnok | vitamín

Gastro Comfort™ s PepZin GI™ (tráviace zdravie) Now Foods | výživový doplnok | vitamín
Gastro Comfort™ s PepZin GI™ (tráviace zdravie) Now Foods | výživový doplnok | vitamín
34,90€
Bez DPH: 29,08€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3520

Gastro Comfort™ s PepZin GI™ (tráviace zdravie) Now Foods. Pepzin GI® je patentovaná japonskými a americkými patentmi, klinicky overená zložka pre zápal žalúdka a ďalšie bežné žalúdočné problémy. Pepzin GI je patentovaná kombinácia zinku a karnozínu, ktorá sa používa pri žalúdočných problémoch, ako je gastritída, poruchy trávenia, pálenie záhy a nevoľnosť.

Ako funguje Pepzin GI?

Zinok-karnozín má protizápalové a antioxidačné vlastnosti, ktoré pomáhajú chrániť sliznicu žalúdka pred poškodením. Ďalej je známe, že sa priamo viaže na vredy v žalúdku a stimuluje ich hojenie. https://www.naturvitamins.sk/gastro-comfort-pepzin-gi-traviace-zdravie-now-foods

Kľúčovou vlastnosťou Pepzinu je, že jeho patentovaná kombinácia zinku a L-karnozínu umožňuje obom zlúčeninám pomaly sa rozkladať v žalúdku, čo predlžuje ich ochranné a hojivé aktivity. Vďaka tomu je omnoho účinnejší ako samotný zinok alebo karnozín. A nakoniec, Pepzin GI tiež pomáha podporovať zdravé žalúdočné baktérie a preukázateľne bojuje proti infekcii H. pylori.

Zinok aj l-karnozín sa prirodzene nachádzajú v ľudskom tele a sú známe svojimi ochrannými (antioxidačnými, protizápalovými), hojivými a imunosupresívnymi účinkami. Pepzin GI využíva komplex zinok-karnozín na ochranu žalúdka, slizničnej výstelky a používa sa na zmiernenie bežných gastrointestinálnych problémov, ako sú:

  • Zápal žalúdka.
  • Kyslý reflux.
  • Infekcia H. pylori (1).
  • Hnačka a zápcha.
  • Zažívacie ťažkosti, pálenie záhy, nevoľnosť a ďalšie žalúdočné príznaky.

Pepzin a IBD

Tento patent popisuje použitie Pepzinu na zmiernenie zápalových ochorení čriev (IBD), stav, ktorý sa vyskytuje v črevách, zahŕňa ulceróznu kolitídu a Crohnovu chorobu (patent USA č. 5238931) (2).

Pepzin a protivredová aktivita

Tento patent opisuje prípravu Pepzinu, ktorý zahrnuje reakciu aminokyseliny l-karnozínu so zinočnatou soľou a inými zlúčeninami za vzniku kryštalického komplexu zinok-karnozín, ktorý má odlišné vlastnosti od štandardných kombinácií zinok-karnozín (US patent 4981846) (3). Výsledný komplex má vysokú čistotu, stabilitu a protivredové účinky, ktoré chránia sliznicu žalúdka a pomáhajú uzdravovať žalúdočné tkanivo.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Zloženie: Zinok (z PepZin GI™) 5 mg, PepZin GI™ (komplex Zinok-L-karnosín) 37,5 mg, Mastic Gum prášok (Pistacia lentiscus) (Sap) 50 mg, Organická aloe vera (Aloe barbadensis) (vnútorný list) (200:1) 50 mg, Slippery Elm (Ulmus rubra) (kôra) 100 mg.

Ostatné zložky: Ryžová múka, hypromelóza (celulózová kapsula), kyselina steárová (rastlinný zdroj) a oxid kremičitý.

Neobsahuje: droždie, pšenicu, lepok, sóju, kukuricu, mlieko, vajcia, ryby, mäkkýše alebo stromové orechy.

Ďalšie informácie: Len pre dospelých. Poraďte sa s lekárom ak ste tehotná, dojčiaca žena alebo užívate lieky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu 2 krát denne, s jedlom alebo bez jedla. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča užívať najmenej 8 týždňov. Po 8 týždňoch užívajte podľa potreby.

Krajina pôvodu: USA

Veľkosť balenia: 60
Forma: veg. tablety
výživový doplnok Gastro Comfort™ s PepZin GI™ (tráviace zdravie) Now Foods
 bol uvedený na trh ako doplnok stravy

Referencie

1. https://medlineplus.gov/helicobacterpyloriinfections.html
2. https://patents.google.com/patent/US5238931/en
3. https://patents.google.com/patent/US4981846A/en

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA