Ginkgo Biloba Forte 120 mg Now Foods | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: NOW FOODS Inc., USA
Kód produktu: 4682
Dostupnosť: Dočasne vypredané
14,20€
Bez DPH: 11,83€

Množstvo

Ginkgo Biloba Forte 120 mg Now Foods je vedecky dokázané, že zlepšuje tok krvi a kyslíka do mozgu a končatín, čo z neho robí cennú botanickú rastlinu na zvýšenie pamäťovej funkcie, psychickej ostrosti a iných kognitívnych funkcií. Ginkgo biloba je bylinka s silnou antioxidačnou aktivitou, ktorá podporuje periférnu cirkuláciu a má pozitívne účinky na mozog, sietnicu a kardiovaskulárny systém. Štúdie ukázali, že ginkgo zlepšuje krvný obeh otvorením krvných ciev a tým, že krv je menej lepkavá.

Listy starého stromu Ginkgo biloba sa už po stáročia používajú v tradičnej čínskej medicíne na zlepšenie zdravia mozgu a extrakt ginkga je jedným z najobľúbenejších doplnkov v Európe. Ginkgo biloba je štandardizovaný extrakt koncentrovaný na 50:1, ktorý obsahuje 24% flavonových glykozidov a 6% terpénových laktónov, primárnych účinných látok. Pomáha zlepšovať pamäť a kognitívne funkcie v starnúcej populácii. Podporuje zdravú periférnu cirkuláciu. Podporuje sústredenosť, krátkodobú pamäť a zapamätávanie si v období zvýšeného stresu. Pôsobí pri bolestiach hlavy, znižuje riziko vzniku cievnych mozgových príhod a pozitívne pôsobí u pacientov po prekonanej CMP.

Pozitívne účinky Ginkgo Biloba 120 mg:

  • Štandardizovaný extrakt sa skoncentroval na 50:1
  • Výkonná antioxidačná aktivita.
  • Vylepšuje pamäť a kognitívne funkcie.
  • Podporuje zdravú periférnu cirkuláciu.
  • Podporuje sústredenosť a koncentráciu.
  • Pomáha zlepšovať prítok krvi a kyslíka do mozgu.
  • Podporuje krátkodobú pamäť a zapamätávanie si v období zvýšeného stresu.

Zloženie: Extrakt z ginkga (Ginkgo biloba) (list) (štandardizovaný extrakt 50:1, minimálne 24% Ginkgo Flavonglykozidov a 6% terpénových laktónov) 120 mg, Eleuthero (Eleutherococcus senticosus) (koreň) 250 mg

Ostatné zložky: Celulóza (kapsula) a kyselina stearová (rastlinný zdroj).

Neobsahuje: kvasnice, pšenicu, glutén, sóju, mlieko, vajcia, ryby, mäkkýše alebo zložky orechov.

Ďalšie informácie: Nie je určené pre tehotné alebo dojčiace ženy. Ak užívate lieky (najmä antikonvulzíva, antidepresíva a tie, ktoré môžu mať vplyv na krvácanosť (lieky na riedeni krvi), vrátane ochorenia pečene a porúch koagulácie) alebo plánujete operáciu poraďte sa so svojím lekárom. Nepresahujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: Užite 1 kapsulu denne, najlepšie s jedlom.

Krajina pôvodu: USA
   

Veľkosť balenia: 50
Forma: vegetariánske kapsuly
výživový doplnok Ginkgo Biloba Forte Now Foods

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA