Menu
Your Cart

Glukóza - bez príchute 1000g | Prom-In

Glukóza - bez príchute 1000g | Prom-In
Glukóza - bez príchute 1000g | Prom-In
3,90€
Bez DPH: 3,25€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 12022

Glukóza - bez príchute 1000g. Glukóza, v bežnej reči označovaná ako hroznový cukor, alebo krvný cukor je jedným z monosacharidov zo skupiny aldohexóz. Je to biela kryštalická látka sladkej chuti. Používa sa ako transportný systém, aby sa dosiahlo čo najväčšie pôsobenie kreatínových doplnkov, a aj ako samostatný sacharid. Farmaceuticky čistá glukóza prispieva k rýchlemu doplneniu svalového glykogénu a zároveň stimuluje produkciu anabolického inzulínu. Vysoká úroveň tohto hormónu (anabolického inzulínu) podporuje prepravu a distribúciu kreatínu do svalových buniek.

Pociťujete únavu, vyčerpanosť, útlm, nechce sa Vám po celodennom pracovnom zhone do posilňovne? Niet sa čo čudovať, väčšinou nie je čas ani na kvalitné stravovanie a odbije sa nejakým Fast Food v rýchlom občerstvení. A výsledok sa dostavil ... Ako asi môže vyzerať Váš tréning za takýchto okolností a je možné tento nežiaduci stav zvrátiť? Ale áno, stačí tesne pred plánovaným tréningom, či inou fyzickou aktivitou si vziať glukózu. Prečo? Nízka hladina glukózy - teda krvného cukru, odborne sa tento stav nazýva hypoglykémie, je s veľkou pravdepodobnosťou pravou príčinou tých neželaných stavov malátnosti a útlmu.

  • Transportný systém kreatínových doplnkov.
  • Doplnenie glykogénu po náročnom tréningu.

Zloženie: Dextróza monohydrát

Odporúčané dávkovanie: Ihneď po tréningu 80 g (7 zarovnaných polievkových lyžíc) rozmiešať v primeranom množstve (cca 500 ml) vody, čaju, mlieka, mliečnych nápojov.

Krajina pôvodu: Česká republika

Veľkosť balenia: 1000g
Forma: prášok
výživový doplnok Glukóza - bez príchute 1000g Prom-In

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA