Glukóza - bez príchute 1000g | Prom-In

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Prom-In (Promil), Česká republika
Kód produktu: 12022
Dostupnosť: Ihneď
3,90€
Bez DPH: 3,25€

Množstvo

Glukóza - bez príchute 1000g. Glukóza, v bežnej reči označovaná ako hroznový cukor, alebo krvný cukor je jedným z monosacharidov zo skupiny aldohexóz. Je to biela kryštalická látka sladkej chuti. Používa sa ako transportný systém, aby sa dosiahlo čo najväčšie pôsobenie kreatínových doplnkov, a aj ako samostatný sacharid. Farmaceuticky čistá glukóza prispieva k rýchlemu doplneniu svalového glykogénu a zároveň stimuluje produkciu anabolického inzulínu. Vysoká úroveň tohto hormónu (anabolického inzulínu) podporuje prepravu a distribúciu kreatínu do svalových buniek.

Pociťujete únavu, vyčerpanosť, útlm, nechce sa Vám po celodennom pracovnom zhone do posilňovne? Niet sa čo čudovať, väčšinou nie je čas ani na kvalitné stravovanie a odbije sa nejakým Fast Food v rýchlom občerstvení. A výsledok sa dostavil ... Ako asi môže vyzerať Váš tréning za takýchto okolností a je možné tento nežiaduci stav zvrátiť? Ale áno, stačí tesne pred plánovaným tréningom, či inou fyzickou aktivitou si vziať glukózu. Prečo? Nízka hladina glukózy - teda krvného cukru, odborne sa tento stav nazýva hypoglykémie, je s veľkou pravdepodobnosťou pravou príčinou tých neželaných stavov malátnosti a útlmu.

  • Transportný systém kreatínových doplnkov.
  • Doplnenie glykogénu po náročnom tréningu.

Zloženie: Dextróza monohydrát

Odporúčané dávkovanie: Ihneď po tréningu 80 g (7 zarovnaných polievkových lyžíc) rozmiešať v primeranom množstve (cca 500 ml) vody, čaju, mlieka, mliečnych nápojov.

Krajina pôvodu: Česká republika

Veľkosť balenia: 1000g
Forma: prášok
výživový doplnok Glukóza - bez príchute 1000g Prom-In

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA