Menu
Your Cart

Glukozamín, Kurkuma 750 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Glukozamín, Kurkuma 750 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Glukozamín, Kurkuma 750 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
19,80€
Bez DPH: 16,50€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3546

Glukozamín Kurkuma 750 mg Webber Naturals. Mnoho ľudí má problémy s chronickými bolesťami kĺbov v kolenách, rukách, lakťoch, ramenách a inde. Vo väčšine prípadov je to spôsobené najbežnejším typom artritídy, artrózou. Táto forma artritídy postihuje takmer štvrtinu ľudí v Spojených štátoch a Európe.

Glukozamín je prirodzene sa vyskytujúca látka v tele. Funguje na vytvorenie spojivového tkaniva, chrupaviek, väzov a ďalších štruktúr v našom tele. Navyše mastí a spevňuje kĺby a umožňuje plynulý pohyb (1, 2).

Tajomstvo glukozamínu spočíva v jeho schopnosti zvýšiť produkciu zlúčenín, ktoré vytvárajú spojivové tkanivo. Napríklad glukozamín vytvára komplexné molekuly známe ako glykozaminoglykány, ako je napríklad kyselina hyalurónová. Dodávajú našej pokožke, kĺbom a väzom pevnosť a pružnosť (3, 4, 5).

Glukozamín tiež chráni chrupavku udržiavaním štruktúry kolagénu. Navyše pôsobí ako protizápalový a antioxidačný prostriedok v kĺboch, črevách a krvných cievach (6, 7).

Kurkuma je jedným z najobľúbenejších doplnkov na liečbu bolesti vrátane bolesti kĺbov spôsobených artrózou. Jej účinky tlmiace bolesť sa pripisujú zlúčenine kurkumy nazývanej kurkumín.

Kurkuma obsahuje viac ako 300 prirodzene sa vyskytujúcich zložiek vrátane betakaroténu, kyseliny askorbovej (vitamín C), vápniku, flavonoidov, vlákniny, železa, niacínu, draslíka, zinku a ďalších výživných látok. Ale chemická látka v kurkume spojená s jej najobľúbenejšími účinkami na zdravie je kurkumín.

  • Kurkuma obsahuje bioaktívne zlúčeniny so silnými vlastnosťami.
  • Kurkumín je prírodná protizápalová zlúčenina.
  • Kurkuma dramaticky zvyšuje antioxidačnú kapacitu tela.
  • Pacienti s artritídou veľmi dobre reagujú na doplnky kurkumínu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Zloženie: Glukozamín Sulfát (chlorid draselný z exoskeletu kreviet / krabov) 750 mg, Výťažok kurkumy 50:1 (Curcuma longa) (rizóm) 50 mg. (Ekvivalent 2500 mg celkovej surovej kurkumy)

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylcelulóza, povlak (sacharidová guma, glycerín), kyselina stearová, stearát horečnatý (lubrikant), oxid kremičitý.

Ďalšie informácie: Ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú, poraďte sa s lekárom. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, máte žlčové kamene alebo obštrukciu žlčových ciest, alebo máte žalúdočné vredy alebo žalúdočnú kyselinu. Uchovávajte mimo dosahu detíNie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Dávkovanie: Dospelí: 1 tableta 2 krát denne, alebo podľa odporúčania lekára. Pre dosiahnutie efektu užívajte minimálne 4 týždne.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 120
Forma: tablety
výživový doplnok Glukozamín Kurkuma 750 mg Webber Naturals
 bol uvedený na trh ako doplnok stravy.

Referencie

1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27012765
2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3941227/
3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17716251
4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28581831
5. https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1063458409000557
6. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17543549
7. https://pubs.acs.org/doi/10.1021/tx700059b

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA