Menu
Your Cart

Glukozamín, Kurkuma 750 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Glukozamín, Kurkuma 750 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Glukozamín, Kurkuma 750 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
19,80€
Bez DPH: 16,50€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3546

Glukozamín Kurkuma 750 mg Webber Naturals. Glukosamín Kurkuma od spoločnosti Webber Naturals pomáha zmierniť bolesť kĺbov a kolien spojené s osteoartritídou. Poskytuje terapeutický prínos so 750 mg glukozamín sulfátu, ktorý pomáha chrániť pred poškodením chrupavky, zmierňuje bolesť a zlepšuje funkciu kĺbov, plus extrakt z kurkumy ktorá má antioxidačné a protizápalové vlastnosti. Predstavte si úľavu od bolesti kĺbov!

Pomáha zmierniť bolesť kĺbov a kolien ktoré sú spojené s osteoartritídou. Pomáha chrániť pred poškodením chrupavky a udržiavaní dobrého chrupavkového a kĺbového zdravia. Glukosamín Kurkuma od spoločnosti Webber Naturals pomáha zmierniť bolesť kĺbov a zhoršenie chrupavky spojené s osteoartritickými stavmi. Prináša prirodzené terapeutické výhody glukozamínu posilneného o kurkumu pre synergickú podporu kĺbov.

Glukozamín sulfát sa extrahuje z lastúr mäkkýšov. Je to prírodná zložka, ktorá pomáha vytvárať produkciu glykozaminoglykánov, ktoré sú kľúčovými zložkami ľudských buniek chrupavky. Doplnková suplementácia pomáha zlepšiť mobilitu a opraviť poškodené kĺby s malým množstvom nežiaducich účinkov. Glukozamín tiež stimuluje produkciu zdravej synoviálnej tekutiny, ktorá je potrebná na správne mazanie a odpruženie kĺbov.

Kurkuma sa používa už tisíce rokov v tradičnej ajurvédskej medicíne. Jej hlavnou účinnou zložkou je kurkumín, silný antioxidant, ktorý pomáha chrániť pred poškodením tkanív voľnými radikálmi a podporuje zdravú zápalovú odozvu organizmu.

  • Poskytuje 750 mg glukozamínu a 2500 mg surovej kurkumy v každej tablete.
  • Obsahuje glukozamín ktorý je stavebný kameň na udržanie zdravej chrupavky.
  • Zmierňuje bolesti kĺbov ktoré sú spojené s osteoartritídou.
  • Chráni pred poškodením chrupavky.
  • Poskytuje antioxidačnú a protizápalovú podporu.

Glukozamín Kurkuma obsahuje 750 mg glukozamín sulfátu a 50 mg kurkuma extraktu 50:1 na tabletu. Tento doplnok je ideálny na podporu pre ľudí s osteoartritídou alebo ľudí s fyzicky aktívnym životným štýlom, ktorí chcú prirodzený spôsob, ako zmierniť bolesť kĺbov a stuhnutosť.

Zloženie: Glukozamín Sulfát (chlorid draselný z exoskeletu kreviet / krabov) 750 mg, Výťažok kurkumy 50:1 (Curcuma longa) (rizóm) 50 mg. (Ekvivalent 2500 mg celkovej surovej kurkumy)

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylcelulóza, povlak (sacharidová guma, glycerín), kyselina stearová, stearát horečnatý (lubrikant), oxid kremičitý.

Ďalšie informácie: Ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú, poraďte sa s lekárom. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, máte žlčové kamene alebo obštrukciu žlčových ciest, alebo máte žalúdočné vredy alebo žalúdočnú kyselinu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí: 1 tableta 2 krát denne, alebo podľa odporúčania lekára. Pre dosiahnutie efektu užívajte minimálne 4 týždne.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 120
Forma: tablety
výživový doplnok Glukozamín Kurkuma 750 mg Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA