Bio 4 (následné dojčenské mlieko, výživa od 12. mesiaca) Holle

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Holle baby food GmbH, Švajčiarsko
Kód produktu: 1209
Dostupnosť: Ihneď
10,90€
Bez DPH: 9,08€

Množstvo

Bio 4 detská detská (následné dojčenské mlieko, výživa od 12. mesiaca). Obsahuje všetky potrebné živiny a zložky, ktoré sú dôležité pre správny rast a vývoj dieťaťa. Posilňuje imunitu, rozvoj mozgu, udržuje v rovnováhe črevnú mikroflóru a prispieva k správnemu rastu a vývoju kostí. Vďaka príjemnej chuti a jemnej konzistencii si ho bezpochyby vaše dieťatko zamiluje. Spokojné bruško znamená spokojné bábätko. V Holle mlieku je obsiahnuté železo, ktoré prispieva k rozvoju poznávacích funkcií, Omega 3 mastné kyseliny pre normálny vývoj mozgu a vitamín D a vápnik pre normálny rast a vývoj kostí. Unikátna kombinácia látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku, ktoré sa významne podieľajú na posilňovaní imunitného systému a celkovom pohodlí dieťaťa. Tento vyvážený pomer látok je dôležitý pre rozvoj imunity, mozgu a poznávacích funkcií.

Dbajte na vyváženú stravu svojich detí už od malička a podporujte ich zdravý životný štýl. S Holle Bio detskou výživou nemusíte robiť žiadne kompromisy a vaše deti ju budú milovať. Prejsť na Holle Bio detská výživa môžete z akejkoľvek inej následnej mliečnej dojčenskej výživy.

Mlieko Holle poskytuje deťom všetky nutričné ​​výhody kravského mlieka a prirodzene obsahuje vysoké hladiny vápnika, bielkovín a zároveň obsahuje prospešné živiny potrebné pre zdravý organizmus.

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Nemecko, Rakúsko

 • Kaloricky vyvážená, chutná a sýtiaca a ľahko stráviteľná výživa pre dojčatá od ukončeného 12.mesiaca života.
 • Ideálna následná dojčenská výživa v rastovej fáze dieťaťa.
 • Pomery sú upravené tak, aby spĺňali zvýšené požiadavky na bielkoviny a minerály starších detí, zatiaľ čo obsahuje priaznivé množstvo živín a kalórií.
 • Posilňuje imunitu, rozvoj mozgu, udržuje v rovnováhe črevnú mikroflóru a prispieva k správnemu rastu a vývoju kostí.
 • Obsahuje hodnotné mlieko z ekologického poľnohospodárstva a ďalšie zložky rovnakého pôvodu.
 • Obsahuje uhľohydráty, ktoré sú ľahko stráviteľné, veľmi kvalitné rastlinné oleje, dôležité vitamíny a minerálne látky, stopové prvky a je obohatené železom.
 • Dojčenská výživa je prirodzene bezlepková a je obohatená o vitamíny a minerály.
 • Obsahuje dôležité omega-3 a omega-6 nenasýtené mastné kyseliny.
 • Vyrobená podľa najnovších vedeckých poznatkov na základe dlhoročných výskumov.
 • Spĺňa najprísnejšie kvalitatívne kritériá.
 • Neobsahuje konzervanty, farbivá ani umelé arómy.
 • Je v súlade s najnovšími poznatkami o výžive.
 • Vysoko kvalitné rastlinné oleje.

Zloženie: Odtučnené mlieko** (Nemecko), sušená srvátka* čiastočne demineralizovaná, rastlinné oleje* (palmový olej*, repkový olej*, slnečnicový olej*), sušené odstredené mlieko**škrob*, maltodextrín*, uhličitan vápenatý, vitamín C, sodná soľ, chlorid draselný, uhličitan horečnatý, železnatý laktát, vitamín E, síran zinočnatý, niacín, kalcium-d-pantothenát, síran meďnatý, vitamín A, vitamín B1, vitamín B6, síran mangánatý, jodičnan draselný, kyselina listová, vitamín K, sodík selénan, vitamín D.
* z ekologického pestovania
** z biodynamické poľnohospodárstvo (kvalita Demeter)

Obsah balenia: 600 g
Bio 4 (následné dojčenské mlieko, výživa od 12. mesiaca) Holle

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA