Menu
Your Cart

Detská výživa (príkrm) banán a čerešňa od 4. mesiaca 190g

Detská výživa (príkrm) banán a čerešňa od 4. mesiaca 190g
Už sa nepredáva
Detská výživa (príkrm) banán a čerešňa od 4. mesiaca 190g
1,30€
Bez DPH: 1,08€
  • Dostupnosť: Už sa nepredáva
  • Kód produktu: 7379

Holle Bio Detská výživa (príkrm) banán a čerešňa od 4. mesiaca 190g. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitné ovocie a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle ovocné príkrmy. BIO ovocná výživa s banánom a čerešňou je lahodná desiata pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybraného ovocia najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Brazília / Nemecko / Taliansko

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Banán* 38%, jablková šťava* (z koncentrátu z jablkovej šťavy), voda, koncentrát z višňovej šťavy* 8%, ryžová krupica*, citrónová šťava* (z koncentrátu citrónovej šťavy)
* z ekologického poľnohospodárstva

Obsah: 190 g
Holle Bio Detská výživa (príkrm) banán a čerešňa od 4. mesiaca

 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA