Menu
Your Cart

Detská výživa (príkrm) hruška a špaldové vločky od 6. mesiaca 190g

Detská výživa (príkrm) hruška a špaldové vločky od 6. mesiaca 190g
Hit
Detská výživa (príkrm) hruška a špaldové vločky od 6. mesiaca 190g
1,50€
Bez DPH: 1,25€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 7331

Detská výživa (príkrm) hruška a špaldové vločky od 6. mesiaca 190g. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitné ovocie a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle ovocné príkrmy. BIO ovocná výživa s hruškou je lahodná desiata pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybraného ovocia najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.
 ​​​

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Nemecko / Taliansko / Rakúsko

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom. Na obohatenie o cenné mastné kyseliny sa odporúča pridanie 1 čajovej lyžičky Holle detského slnečnicového oleja.

Zloženie: Hruška* 68%, voda, koncentrát hruškovej šťavy** 4%, špaldové vločky* 3%, ryžová krupica**, koncentrát citrónovej šťavy**
* Z ekologického poľnohospodárstva
** Od biodynamické poľnohospodárstvo (kvalita Demeter)

Obsah: 190 g
Detská výživa (príkrm) hruška a špaldové vločky od 6. mesiaca 190g
 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA