Menu
Your Cart

Horčík Bisglycinát 200 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Horčík Bisglycinát 200 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Novinka
Horčík Bisglycinát 200 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
9,50€
Bez DPH: 7,92€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3255

Horčík Bisglycinát 200 mg od spoločnosti Webber Naturals je lepšie vstrebateľná forma horčíka, ktorá upokojuje a šetrne pôsobí na tráviaci systém. Pretože nevyžaduje absorpciu kyslosti žalúdka, nespôsobuje hnačku alebo žalúdočné ťažkosti. Horčík pomáha udržiavať správnu funkciu svalov a podporuje zdravé kosti a zuby, tvorbu tkanív a metabolizmus uhľohydrátov, bielkovín a tukov.

Bisglycinát horečnatý od spoločnosti Webber Naturals je nevyhnutný minerál potrebný na viac ako 300 enzymatických reakcií v tele. Je potrebný na tvorbu zdravých kostí a zubov, správnu funkciu svalov a nervov, tvorbu tkanív a metabolizmus uhľohydrátov, bielkovín a tukov.

Bisglycinát horečnatý sa viaže na dve molekuly glycínu horčíkom. Nevyžaduje vstrebávanie kyslosti žalúdka, čo znamená, že aj jednotlivci so zlým trávením alebo absorpciou môžu využiť jeho výživné výhody. Je tiež šetrný k žalúdku a nespôsobuje hnačky.

Väčšina Severoameričanov nemá dostatok horčíka v strave, vďaka čomu je doplnok stále dôležitým zdrojom. Každá ľahko prehĺtateľná vegetariánska kapsula obsahuje 200 mg elementárneho horčíka, ktorá sa užíva jedenkrát denne. Je to vhodná voľba pre každého, kto má stravu zloženú zo spracovaných potravín, pre dospelých, ktorí majú zlé trávenie aj ľudí, ktorí sa snažia zlepšiť hustotu kostí, a tých, ktorí majú príznaky nedostatku horčíka, ako sú bolesti hlavy, predmenštruačné ťažkosti, svalové kŕče alebo tiky.

Priaznivé účinky Horčík Bisglycinát 200 mg:

  • Ľahšie vstrebáva bisglycinátovú formu horčíka.
  • Jemný na žalúdok; nespôsobuje žalúdočné ťažkosti alebo hnačky.
  • Podporuje správnu funkciu svalov vrátane srdcového svalu.
  • Pomáha pri vývoji kostí a zubov.
  • Ľahko stráviteľné vegetariánske kapsuly.

Bisglycinát horečnatý je šetrný k žalúdku, pretože nevyžaduje absorpciu kyslosti žalúdka, a preto nespôsobuje hnačku. Horčík pomáha udržiavať správnu funkciu svalov vrátane srdcového svalu. Pomáha telu metabolizovať uhľohydráty, bielkoviny a tuky. Pomáha pri tvorbe tkanív a pri vývoji a udržiavaní kostí a zubov.  Je to faktor udržiavania dobrého zdravia.

Zloženie: Horčík (bisglycinát, oxid) 200 mg

Ostatné zložky: Vegetariánska kapsula (uhľohydrátová guma, čistená voda), glycín, mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant), oxid kremičitý.

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 kapsula denne alebo podľa pokynov lekára.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: vegetariánske kapsle
výživový doplnok Horčík Bisglycinát 200 mg grécka Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA