Menu
Your Cart

Horčíkový minerálny komplex 150 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Horčíkový minerálny komplex 150 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Horčíkový minerálny komplex 150 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
12,80€
Bez DPH: 10,67€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3258

Horčíkový minerálny komplex 150 mg Webber Naturals. Cmúľací horčíkový minerálny komplex od spoločnosti Webber Naturals poskytuje 150 mg vysoko absorpčného magnéziumcitrátu spolu s 10 esenciálnymi minerálmi plus vitamínom D3. Lahodné, prirodzené, cmúľacie tablety s čokoládovou príchuťou sú ideálne pre ľudí, ktorí majú problémy s prehĺtaním tabletiek. Podporte silné kosti a pomáhajte udržiavať správnu svalovú a imunitnú funkciu pomocou tohto pohodlného jednodňového zloženia minerálneho komplexu horčíka.

Pomáha budovať silné kosti a zuby. Pomáha pri vstrebávaní a používaní vápnika a fosforu. Príjem vápnika v kombinácii s dostatočným množstvom vitamínu D, zdravej výživy a pravidelného cvičenia môže znížiť riziko vzniku osteoporózy. Pomáha udržiavať svalovú, imunitnú a funkciu štítnej žľazy a zdravé vlasy, pokožku a nechty. Zabraňuje nedostatku vitamínu D. Pomáha v procese normálnej regulácie bunkového delenia a špecializácie. Podporuje zdravý metabolizmus glukózy a udržiava normálne hladiny glukózy v krvi. Pomáha udržiavať schopnosť tela metabolizovať živiny. Pomáha produkovať a opravovať spojivové tkanivo a udržiavať normálnu syntézu DNA. Pomáha tvoriť červené krvinky a pomáha pri ich správnej funkcii. Udržiava normálny transport železa v tele a znižuje únavu a únavu spôsobenú anémiou z nedostatku železa. Pomáha pri energetickom metabolizme, tvorbe tkanív a udržiava normálnu rovnováhu elektrolytov a metabolizmus kyselín a báz. Antioxidant, ktorý pomáha chrániť pred oxidačným stresom.

Horčík je základný minerál, ktorý je potrebný pre viac ako 300 biochemických procesov v ľudskom tele. Je známy ako relaxačný minerál, ale je tiež dôležitý pre zdravú tvorbu kostí a zubov; je zdrojom elektrolytov; pomáha telu metabolizovať sacharidy, bielkoviny a tuky; a podporuje správnu funkciu svalov. Napriek svojmu významu, 42,7% Kanaďanov má podľa Health Canada nedostatok horčíka.

Prianivé účinky Horčíkový minerálny komplex:

  • Poskytuje 150 mg elementárneho magnézia (citrátová forma) na tabletu.
  • Každá tableta obsahuje 1000 IU vitamínu D3.
  • Pre zdravie kostí a svalovú funkciu.
  • Podporuje spánok a celkovú relaxáciu.
  • Lahodná prírodná čokoláda.
  • Bez cukru, bez umelých sladidiel.
  • Sladené steviou.

Výber minerálneho komplexu pomáha udržiavať zdravú hladinu horčíka v bunkách tela a zároveň poskytuje ďalšie esenciálne minerály, ktoré môžu chýbať v strave. Cmúľací komplex horčíka od spoločnosti Webber Naturals je ideálnym zdrojom horčíka pre každého, kto má problémy s prehĺtaním tabliet, ktorí nemusia spĺňať svoje minerálne požiadavky prostredníctvom svojej stravy, alebo ktorí trpia príznakmi nedostatku horčíka, ako sú svalové kŕče.

Zloženie: Magnézium (citrát) 150 mg, Vitamín D3 (cholekalciferol) 1000 IU (25 mcg), Bór (fruktoborát vápenatý) 250 mcg, Vápnik (dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, fosforečnan vápenatý) 75 mg, Chróm (citrát) 35 mcg, Meď (citrát) 1000 mcg, Jód (jodid draselný) 150 mcg, Železo (bisglycinát železnatý) 5 mg, Molybdén (citrát) 45 mcg, Fosfor (dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, fosforečnan vápenatý) 50 mg Selén (kvasinky) 55 mcg, Zinok (citrát) 7,5 mg

Ostatné zložky: Xylitol, hydroxy-propylcelulóza, organický alkalizovaný kakaový prášok, mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová, organické príchute (čokoláda, vanilka), stearát horečnatý rastlinný (lubrikant), stevioid.

Ďalšie informácie: Dospelí: V balení je väčšie množstvo železa, ktoré môže vážne poškodiť zdravie dieťaťa. Je známe, že dochádza k precitlivenosti, v takom prípade prestaňte užívať. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 cmúľajúca tableta denne s jedlom, niekoľko hodín pred, alebo po užití ostatný ch medikamentov, alebo prírodných produktov.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: cmúľacie tablety
výživový doplnok Horčíkový minerálny komplex Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA