Jelení loj Stick na nohy 25 ml | Bano

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: BANO Healthcare GmbH, Rakúsko
Kód produktu: 0110
Dostupnosť: Dočasne vypredané
6,70€
Bez DPH: 5,58€

Množstvo

Jelení loj Stick na nohy. Základom Jelenieho loja je prírodný komplex triglyceridov mastných kyselín v kombinácii s medicínskou vazelínou, parafínmi a mandľou. Táto zmes bráni nepriaznivým vplyvom útočiť na pokožku a zároveň zabraňuje jej vysúšaniu. Liečivú schopnosť Jelenieho loja poznali ľudia dlhé stáročia. Hovoril o ňom dokonca i antický otec lekárstva - Hippokrates. Tradičný rakúsky výrobok - Jelení loj, sa vyrába už od 80. rokoch. Okrem klasického jelenieho loja, obsahuje aj mandle. Poskytuje optimálnu ochranu vo forme sticku čo je ideálne na pešiu turistiku.

Tradičná starostlivosť o nohy, aby sa zabránilo pľuzgierom a rohovateniu na napätých nohách. Najlepšie začať používať niekoľko dní pred intenzívnym zaťažením (napríklad pred pešou turistikou). Aplikovať niekoľkokrát denne pre suchú, popraskanú pokožku.

  • Má regeneračné, protizápalové a hydratačné účinky.
  • Chráni pokožku pred poveternostnými vplyvmi.
  • Použiteľný aj pre aplikáciu na pokožku.
  • Ochrana proti pľuzgierom.

Zloženie: Adeps bovis, izopropylmyristát, petrolát, Paraffinum solidum, Lecitín, Adeps Cervi, tokoferol, benzaldehyd.

Použitie: aplikujte podľa potreby. Najlepšie začať používať niekoľko dní pred intenzívnym zaťažením (napríklad pred pešou turistikou). Aplikovať niekoľkokrát denne pre suchú, popraskanú pokožku.

Upozornenie: uchovávajte mimo dosahu detí. Iba na vonkajšie použitie. Vhodné pre deti vo veku od 3 rokov. V prípade alergickej reakcie ďalej nepoužívajte. Nepoužívajte okolo očí.

Obsah: 25 ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA