Menu
Your Cart

Joint care drink 280g | Prom-In

Joint care drink 280g | Prom-In
Dočasne vypredané
Joint care drink 280g | Prom-In
25,90€
Bez DPH: 21,58€
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Kód produktu: 18152

Joint care drink. Kĺbová výživa v prášku, obohatená o vitamín c ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu. Táto kombinácia pomáha udržať zdravé, silné a flexibilné kĺby. Kĺbová výživa pomáha obnovovať väzivá, kĺbové spoje, zaisťuje obnovu a regeneráciu chrupaviek a zlepšuje pohybovú schopnosť, prevenciu úrazov a zabránenie bolesti. Obsahuje zložky ako Glukosamín, Chondroitín a MSM (metylsulfonylmetán).

Odporúča sa všetkým športovcom aj bežným ľudom na doplnenie výživy pri kĺbových problémoch, pri riziku opotrebovania a námahy kĺbov, či už pri športe alebo nadváhe, ale aj pre ľudí so zníženou pohyblivosťou alebo únavou kĺbov.

Glukosamín

Glukosamín je látka získavaná z tiel mäkkýšov. Výborne potláča bolesti kĺbov, spomaľuje osteoartritídu a artritídu a zlepšuje celkovú mobilitu kĺbov. Glukosamín je veľmi dobre vstrebateľný, vďaka čomu ho telo dokáže dokonale využiť na zregenerovanie kĺbov a tvorbu nových buniek v chrupavke. Glukosamín vytvára štrukturálne zložky kĺbových chrupaviek.

Chondroitín

Táto látka je spolu s glukosamínom najčastejšie zastúpená v komplexných kĺbových výživách. Viaže vodu, čo zlepšuje pružnosť chrupavky a tiež znižuje bolesť. Okrem toho v spojení s glukosamínom spomaľuje účinky osteoartritídy. Chondroitín stimuluje produkciu dôležitých látok pre kĺbovú chrupavku.

MSM

MSM (metylsulfonylmetán) je vo vode rozpustná látka s obsahom síry. Má protizápalové a antioxidačné účinky, lieči, resp. zmierňuje artritídu a funguje tiež ako analgetikum (potláča bolesť). Má podobné účinky ako glukosamín. MSM sa podieľa na tvorbe keratínu a kolagénu a tým napomáha tvojim kĺbom, vlasom, nechtom a pokožke. MSM (metylsulfonylmetán) obsahuje organickú síru a jej nedostatok spôsobuje neschopnosť organizmu obnovovať poškodené tkanivo.

Fortigel®

Fortigel obsahuje nemecký patentovaný bioaktívny kolagénový peptid hydrolyzovaného kolagénu Fortigel, ktorý je hydrolyzáciou rozdrobený na malé, tráviacim traktom ľahko stráviteľné a krvným obehom ľahko využiteľné molekulky. Až 90% takto upraveného kolagénu dokáže ľudské telo využiť. U kolagénových peptidov Fortigel® je vedecky dokázaný účinok na kĺbovú chrupavku. Fortigel obsahuje kolagén typu 2, ktorý sa vyskytuje najviac práve v chrupavkách. Tie s vekom alebo nadmernou fyzickou námahou oslabujú, preto je suplementácia kolagénu účinnou formou pomôcť.

Tendoforte®

Tendoforte je nový bioaktívny kolagénový peptid firmy, ktorý je optimalizovaný na posilnenie šliach a väzov. Bolo preukázané, že dokáže znížiť výskyt zranení a urýchliť návrat do aktívneho života. Silné šľachy a väzy sú rozhodujúce pre celoživotnú pohodu a fyzickú aktivitu. Predklinické a klinické štúdie ukazujú pozitívne účinky TENDOFORTE®, najmä v kombinácii s fyzickou aktivitou. Riziko zranenia sa značne znižuje, zatiaľ čo flexibilita sa zlepšuje. Silné šľachy a väzy prispievajú k základom vysokej fyzickej výkonnosti a rýchlym návratom u športovcov k tréningu.

  • Účinné látky chránia, vyživujú a obnovujú chrupavky.
  • Zmenšuje kĺbovú stuhlosť a zlepšuje pohyblivosť kĺbov.
  • Vhodný pri známkach predčasného opotrebenia kĺbov.
  • Je vhodný pri zvýšenej záťaži kĺbov (náročná fyzická práca, šport, nadváha).
  • Zlepšuje mechanické vlastnosti a odolnosť kĺbov.
  • Zvýšenie pevnosti a pružnosti šľachy.
  • Podpora aktívneho životného štýlu.
  • Podpora pri zlej kondícii kĺbov.

Zloženie: Hydrolyzovaný kolagen fortigel®, hydrolyzovaný kolagen tendoforte®, glukosamin sulfát, msm (metylsulfonylmetan), chondroitin sulfát, glukóza, boswellia serrata extrakt (kadidlovník pilovitý), kyselina hyaluronová, vitamin c (kyselina l-askorbová), enzym: bromelain, kapsaicin.

Obsah účinných látok na 14g: Hydrolyzovaný kolagén Fortigel® 5000 mg, hydrolyzovaný kolagén Tendoforte® 5000 mg, glukosamín sulfát 1200 mg, msm (metylsulfonylmetán) 600 mg, chondroitín sulfát 600 mg, boswellia serrata extrakt 300 mg, kyselina hyalurónová 200 mg, kapsaicín 10 mg, vitamín c 100 mg (125% RHP *). *Referenčná hodnota príjmu vitamínov u priemernej dospelé osoby

Ďalšie informácie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu deti. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Odporúčané dávkovanie: 14g zmesi (6 odmeriek). 14g zmesi (6 zarovnaných odmeriek) rozmiešajte v šejkri vo 200-300 ml neperlivej vody

Krajina pôvodu: Česká republika

Veľkosť balenia: 280g (20 porcií)
Forma: prášok
výživový doplnok Joint care drink Prom-In

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA