Joint Care Drink Grep 280g | Prom-In

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Prom-In (Promil), Česká republika
Kód produktu: 18151
Dostupnosť: Ihneď
25,90€
Bez DPH: 21,58€

Množstvo

Joint Care Drink Grep. Kĺbová výživa v prášku, obohatená o vitamín c ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu. Táto kombinácia pomáha udržať zdravé, silné a flexibilné kĺby. Kĺbová výživa pomáha obnovovať väzivá, kĺbové spoje, zaisťuje obnovu a regeneráciu chrupaviek a zlepšuje pohybovú schopnosť, prevenciu úrazov a zabránenie bolesti. Obsahuje zložky ako Glukosamín, Chondroitín a MSM (metylsulfonylmetán).

Odporúča sa všetkým športovcom aj bežným ľudom na doplnenie výživy pri kĺbových problémoch, pri riziku opotrebovania a námahy kĺbov, či už pri športe alebo nadváhe, ale aj pre ľudí so zníženou pohyblivosťou alebo únavou kĺbov.

Glukosamín

Glukosamín je látka získavaná z tiel mäkkýšov. Výborne potláča bolesti kĺbov, spomaľuje osteoartritídu a artritídu a zlepšuje celkovú mobilitu kĺbov. Glukosamín je veľmi dobre vstrebateľný, vďaka čomu ho telo dokáže dokonale využiť na zregenerovanie kĺbov a tvorbu nových buniek v chrupavke. Glukosamín vytvára štrukturálne zložky kĺbových chrupaviek.

Chondroitín

Táto látka je spolu s glukosamínom najčastejšie zastúpená v komplexných kĺbových výživách. Viaže vodu, čo zlepšuje pružnosť chrupavky a tiež znižuje bolesť. Okrem toho v spojení s glukosamínom spomaľuje účinky osteoartritídy. Chondroitín stimuluje produkciu dôležitých látok pre kĺbovú chrupavku.

MSM

MSM (metylsulfonylmetán) je vo vode rozpustná látka s obsahom síry. Má protizápalové a antioxidačné účinky, lieči, resp. zmierňuje artritídu a funguje tiež ako analgetikum (potláča bolesť). Má podobné účinky ako glukosamín. MSM sa podieľa na tvorbe keratínu a kolagénu a tým napomáha tvojim kĺbom, vlasom, nechtom a pokožke. MSM (metylsulfonylmetán) obsahuje organickú síru a jej nedostatok spôsobuje neschopnosť organizmu obnovovať poškodené tkanivo.

Fortigel®

Fortigel obsahuje nemecký patentovaný bioaktívny kolagénový peptid hydrolyzovaného kolagénu Fortigel, ktorý je hydrolyzáciou rozdrobený na malé, tráviacim traktom ľahko stráviteľné a krvným obehom ľahko využiteľné molekulky. Až 90% takto upraveného kolagénu dokáže ľudské telo využiť. U kolagénových peptidov Fortigel® je vedecky dokázaný účinok na kĺbovú chrupavku. Fortigel obsahuje kolagén typu 2, ktorý sa vyskytuje najviac práve v chrupavkách. Tie s vekom alebo nadmernou fyzickou námahou oslabujú, preto je suplementácia kolagénu účinnou formou pomôcť.

Tendoforte®

Tendoforte je nový bioaktívny kolagénový peptid firmy, ktorý je optimalizovaný na posilnenie šliach a väzov. Bolo preukázané, že dokáže znížiť výskyt zranení a urýchliť návrat do aktívneho života. Silné šľachy a väzy sú rozhodujúce pre celoživotnú pohodu a fyzickú aktivitu. Predklinické a klinické štúdie ukazujú pozitívne účinky TENDOFORTE®, najmä v kombinácii s fyzickou aktivitou. Riziko zranenia sa značne znižuje, zatiaľ čo flexibilita sa zlepšuje. Silné šľachy a väzy prispievajú k základom vysokej fyzickej výkonnosti a rýchlym návratom u športovcov k tréningu.

  • Účinné látky chránia, vyživujú a obnovujú chrupavky.
  • Zmenšuje kĺbovú stuhlosť a zlepšuje pohyblivosť kĺbov.
  • Vhodný pri známkach predčasného opotrebenia kĺbov.
  • Je vhodný pri zvýšenej záťaži kĺbov (náročná fyzická práca, šport, nadváha).
  • Zlepšuje mechanické vlastnosti a odolnosť kĺbov.
  • Zvýšenie pevnosti a pružnosti šľachy.
  • Podpora aktívneho životného štýlu.
  • Podpora pri zlej kondícii kĺbov.

Zloženie: Hydrolyzovaný kolagén Fortigel®, hydrolyzovaný kolagén Tendoforte®, glukosamín sulfát, msm (metylsulfonylmetán), chondroitín sulfát, boswellia serrata extrakt (kadidlovník pílovitý), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kyselina hyalurónová, vitamín c (kyselina l-askorbová), farbivá: beta -karoten, koncentrát červenej repy, sladidlá: sukralóza, neohesperidín, aróma, enzým: bromelain, kapsaicín.

Obsah účinných látok na 14g: Hydrolyzovaný kolagén Fortigel® 5000 mg, hydrolyzovaný kolagén Tendoforte® 5000 mg, glukosamín sulfát 1200 mg, msm (metylsulfonylmetán) 600 mg, chondroitín sulfát 600 mg, boswellia serrata extrakt 300 mg, kyselina hyalurónová 200 mg, kapsaicín 10 mg, vitamín c 100 mg (125% RHP *). *Referenčná hodnota príjmu vitamínov u priemernej dospelé osoby

Ďalšie informácie: Ďalšie informácie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu deti. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Odporúčané dávkovanie: 14g zmesi (6 odmeriek). 14g zmesi (6 zarovnaných odmeriek) rozmiešajte v šejkri vo 200-300 ml neperlivej vody

Krajina pôvodu: Česká republika

Veľkosť balenia: 280g (20 porcií)
Forma: prášok (príchuť grep)
výživový doplnok Joint Care Drink Grep Prom-In

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA