Menu
Your Cart

Kava Kava (Piepor opojný) 250 mg Now Foods | výživový doplnok | vitamín

Kava Kava (Piepor opojný) 250 mg Now Foods | výživový doplnok | vitamín
Už sa nepredáva
Kava Kava (Piepor opojný) 250 mg Now Foods | výživový doplnok | vitamín
22,90€
Bez DPH: 19,08€
  • Dostupnosť: Už sa nepredáva
  • Kód produktu: 4716

Kava kava 250 mg (Piepor opojný) Now Foods známa po celé stáročia, prášok z koreňa bol a je používaný v Južnom Tichomorí zlepšuje relaxáciu a náladu a podporuje pokojný spánok. Nedávny výskum potvrdil výhody, bezpečnosť a účinnosť Kavapure, ušľachtilého v rôznych Vanuatuan kava a najvyššiu kvalitu kava kava.

Kava (Piper methysticum) pochádza z ostrovov južného tichomoria kde má dlhú históriu pre použitie ako bezpečný a prirodzený spôsob, ako dosiahnuť kľud a relaxáciu. Tradične korene sú členené a v kombinácii s vodou alebo mliekom sú potom konzumované ako nápoj pri náboženských, kultúrnych alebo spoločenských akciách na podporu pozdvihnutia nálady.


Tento produkt sa už nevyrába. Pozrite si prosím kliknutím Kava Kava 250 mg


Vedecké štúdie pripísali výhody plynúce z tohto práškového koreňa, ktoré preukázali upokojujúci účinok. Kavalactones tiež pomáha znižovať fyzický vplyv stresu, zvyšuje pocit radosti a pomáhajú podporovať pokojný spánok. Hoci kava nie je sedatívum, a je skôr pre ľudí ktorí trpia nespavosťou, úzkosťou, často uvádzajú lepšiu kvalitu spánku.

Na rozdiel od niektorých iných anxiolytiká, kava nie je návyková, a je dobre znášaná bez významných vedľajších účinkov. Kava kava od Now Foods ponúka non-GMO Kavapure, rad kava z Vanuatu z ostrova v južnom Pacifiku. Kava Kava má štandardizovaný obsah 75 mg kavalactones v každej 250 mg vegetariánskej kapsule, preto pomáha podporovať stav duševného pokoja a to najmä v období stresu.

Priaznivé účinky Kava kava 250 mg:

  • Podporuje stav duševného pokoja.
  • V období stresu pomáha zvýšiť pozornosť.
  • Pomáha zlepšiť kvalitu spánku a znížiť čas potrebný k zaspávaniu.
  • Podporuje pocit radosti.
  • Pomáha zmierniť úzkosť, nepokoj a príznaky spojené so stresom - kŕče, svalové napätie.

Zloženie: Kavapure Kava kava Extract (Piper methysticum) (koreň) 250 mg (Štandardizované obsahujúce najmenej 30% kavalaktónov), Organické Eleuthero (Eleutherococcus senticosus) (koreň) 100 mg

Ostatné zložky: Celulóza (kapsula), prášok z celulózy, stearát horečnatý (rastlinný zdroj) a oxid kremičitý.

Ďalšie informácie: Poraďte sa s lekárom pred použitím v nasledujúcich prípadoch: ak trpíte ochorením pečene alebo epilepsiou, ak používate konvenčné sedatívne hypnotiká (alebo prírodné produkty pre zdravie s podobnými účinkami), anxiolytiká, inhibítorov MAO a ďalšie psychofarmaká, levodopa (alebo iné lieky na liečbu Parkinsonovej choroby), alebo antikoagulačný lieky. Poraďte sa s lekárom, ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú. Užívanie alkoholu alebo anti-konvulzívami sa neodporúča. Nadmerné užívanie, alebo použitie s výrobkami, ktoré spôsobujú ospalosť, môže narušiť vašu schopnosť viesť vozidlo alebo obsluhovať ťažkú techniku. Prestaňte používať a poraďte sa s lekárom, ak sa u vás objavia príznaky, ktoré môžu signalizovať problémy s pečeňou (napr. nevysvetliteľná únava, bolesť brucha, horúčka, vracanie, tmavý moč, žlté oči alebo koža). Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Nie je vhodné pre deti do 18 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 1 kapsula 1-2 denne alebo ako určí lekár/lekárnik. Pri užívaní viac ako 4 týždne, konzultujte s lekárom.

Krajina pôvodu: USA

Veľkosť balenia: 60
Forma: vegetariánske kapsule
výživový doplnok Kava Kava Now Foods

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA