Kava Kava (Piepor opojný) 250 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3488
Dostupnosť: Ihneď
22,90€
Bez DPH: 19,08€

Množstvo

Kava kava 250 mg (Piepor opojný) Webber Naturals známa po celé stáročia, prášok z koreňa bol a je používaný v Južnom Tichomorí zlepšuje relaxáciu a náladu a podporuje pokojný spánok. Nedávny výskum potvrdil výhody, bezpečnosť a účinnosť Kavapure, ušľachtilého v rôznych Vanuatuan kava a najvyššiu kvalitu kava kava.

Kava (Piper methysticum) pochádza z ostrovov južného tichomoria kde má dlhú históriu pre použitie ako bezpečný a prirodzený spôsob, ako dosiahnuť kľud a relaxáciu. Tradične korene sú členené a v kombinácii s vodou alebo mliekom sú potom konzumované ako nápoj pri náboženských, kultúrnych alebo spoločenských akciách na podporu pozdvihnutia nálady.

Vedecké štúdie pripísali výhody plynúce z tohto práškového koreňa, ktoré preukázali upokojujúci účinok. Kavalactones tiež pomáha znižovať fyzický vplyv stresu, zvyšuje pocit radosti a pomáhajú podporovať pokojný spánok. Hoci kava nie je sedatívum, a je skôr pre ľudí ktorí trpia nespavosťou, úzkosťou, často uvádzajú lepšiu kvalitu spánku.

Na rozdiel od niektorých iných anxiolytiká, kava nie je návyková, a je dobre znášaná bez významných vedľajších účinkov. Kava kava od Webber Naturals ponúka non-GMO Kavapure, rad kava z Vanuatu z ostrova v južnom Pacifiku. Kava Kava má štandardizovaný obsah 75 mg kavalactones v každej 250 mg vegetariánskej kapsule, preto pomáha podporovať stav duševného pokoja a to najmä v období stresu.

Priaznivé účinky Kava kava:

  • Obsahuje kava kava extrakt 250 mg.
  • Podporuje emocionálnu pohodu.
  • Pomáha navodenie spánku a môže zmierňovať aj bolesť.
  • Prirodzene podporuje kľud & relaxáciu.
  • Podpora voči stresu.
  • Vegetariánske kapsule.

Zloženie: Kavapure Kava kava Extract (Piper methysticum) (koreň) 250 mg, Kavalactones (30%) 75 mg

Ostatné zložky: Vegetariánske kapsule (uhľohydrát guma, čistená voda), mikrokryštalická celulóza, rastlinný stearát horečnatý (lubrikant), oxid kremičitý.

Ďalšie informácie: Poraďte sa s lekárom pred použitím v nasledujúcich prípadoch: ak trpíte ochorením pečene alebo epilepsiou, ak používate konvenčné sedatívne hypnotiká (alebo prírodné produkty pre zdravie s podobnými účinkami), anxiolytiká, inhibítorov MAO a ďalšie psychofarmaká, levodopa (alebo iné lieky na liečbu Parkinsonovej choroby), alebo antikoagulačný lieky. Poraďte sa s lekárom, ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú. Užívanie alkoholu alebo anti-konvulzívami sa neodporúča. Nadmerné užívanie, alebo použitie s výrobkami, ktoré spôsobujú ospalosť, môže narušiť vašu schopnosť viesť vozidlo alebo obsluhovať ťažkú techniku. Prestaňte používať a poraďte sa s lekárom, ak sa u vás objavia príznaky, ktoré môžu signalizovať problémy s pečeňou (napr. nevysvetliteľná únava, bolesť brucha, horúčka, vracanie, tmavý moč, žlté oči alebo koža). Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 2 kapsule denne alebo ako určí lekár/lekárnik. Pre užívanie viac ako 6 mesiacov konzultujte s lekárom.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: vegetariánske kapsule
výživový doplnok Kava Kava Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA