Menu
Your Cart

Jednorázové eko plienky KIT&KIN 5 (15+ kg)

Jednorázové eko plienky KIT&KIN 5 (15+ kg)
Jednorázové eko plienky KIT&KIN 5 (15+ kg)
13,40€
Bez DPH: 11,17€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 005

Jednorázové eko plienky KIT&KIN 5 (15+ kg). Jednorázové plienky KIT&KIN sú láskavé k deťom i prírode. Sú 100% rozložiteľné v priebehu 5-6 rokov. KIT&KIN jednorázové plienky ponúkajú viac ako len peknú tvár. Sú vyrobené s výrazne menším množstvom chemikálií ako štandardné plienky. Zabezpečujú, že vaše dieťa prichádza do kontaktu s najjemnejšími, prírodnými a udržateľnými materiálmi. Zatiaľ čo rozloženie bežnej plienky môže trvať až 500 rokov, plienky KIT&KIN sa rozložia v priebehu 3 - 6 rokov, čo napomáha chrániť budúcnosť sveta v ktorom budú žiť vaše deti.

Plienky KIT&KIN sú rozkošné aj vďaka vzorom zvieratiek na zadnej časti, vytlačené len s použitím rastlinných atramentov. Takže sú nie len super bezpečné, ale aj super štýlové.

Lepšie pre vaše dieťa: Schválené dermatológmi, Kit & Kin je biologicky rozložiteľná plienka s prémiovým výkonom. Vďaka časti prirodzeného high-tech absorpčného jadra, ktoré používa podstatne menej chemikálií než bežné plienky, pomáha Kit & Kin chrániť jemnú jemnú pokožku vášho dieťaťa a chráni ho pred citlivými kožnými problémami, ako je ekzém a vyrážka.

Lepšie pre náš svet: Kit & Kin chráni aj životné prostredie. Konvenčné pleny sú tretím najväčším prispievateľom na skládky, hoci iba 5% obyvateľov ich využíva! Len v Spojenom kráľovstve sa používa každý deň 8 miliónov plienok, z ktorých väčšine bude trvať až 500 rokov, kým sa biologicky rozložia. Takmer každý prvok plienky Kit & Kin - vrátane jeho obalu - je bio rozložiteľný do 3 až 6 rokov.

Krása bez zajačikov: Kit & Kin je hrdý na to, že je členom spoločnosti PETA. Ľudia za etické zaobchádzanie so zvieratami. Kúpou produktov bez krutosti (Cruelty Free) môžete pomôcť zachrániť niekoľko zvierat pred neslýchanými testami a utrpením.

Ochrana nášho sveta, samozrejme: World Land Trust. S každým predaným balíkom, pomáhame financovať nákup dažďového pralesa prostredníctvom World Land Trust,
ktorý pomáha udržiavať životne dôležitý ekosystém, ktorý poskytuje čisté ovzdušie a život zachraňujúce lieky.

25% všetkých liekov používaných po celom svete pochádza z dažďového pralesa, ale iba 1% dažďového pralesa bolo analyzované na základe jeho liečivých účinkov. Pri súčasnej miere odlesňovania, dažďový prales za 40 rokov už nebude. Spoločne môžeme urobiť rozdiel.

Naše výrobky sa vyrábajú bez: spracovania chlóru, latexu, vody, vonných látok, najbežnejších alergénov, ftalátov, optických zjasňovačov alebo organocínov (MBT, DBT, TBT).

Vonkajšia podšívka: Udržateľný materiál a polyetylénový nepremokavý film.
Vnútorná podšívka: Polypropylén / PLA (prírodný polymér).
Vnútorná: Chlpatá buničina úplne bez chlóru

Bariéry: polypropylén.
Pružná páska: polyuretán.

Balenie: 30 ks
       

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA