Koncentrovaný čistiaci prostriedok POMARANČ 500 ml | Sonett

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Sonett GmbH, Nemecko
Kód produktu: 5547
Dostupnosť: Ihneď
4,50€
Bez DPH: 3,75€

Množstvo

Koncentrovaný čistiaci prostriedok POMARANČ. Ekologický koncentrovaný odmasťovač s pomarančom. Odstraňuje mastné a olejové škvrny, vhodný pre všetky vodovzdorné povrchy. Vysoko koncentrovaný prostriedok s pomarančovým BIO olejom. Silný čistič do kuchyne, kúpelne, WC, domácnosti a dielne. Efektívny na zažranú špinu a mastnotu. Mimoriadne šetrný k pokožke, 100% biologicky odbúrateľný.

  • Silný čistič do kuchyne, domácnosti a dielne.
  • Efektívny na zažratú špinu a mastnotu.
  • 100% biologicky odbúrateľný.
  • Vhodné pre všetky septik a ekologické čističky vôd.

Zloženie: 5-15% neiónové tenzidy (cukrové tenzidy), 5-15% aniónové tenzidy (alkoholový sulfát kokosového oleja), <2,5% prírodný olej z pomarančovej kôry (obsahuje d-limonén), <1% citrát, esenciálny olej zo sladkého pomaranča* (obsahuje d-limonén*), bergamotu* (obsahuje d-limonén*, linalool*), kajeputu* (obsahuje d-limonén*) a silice citronelovej* (obsahuje citronelol*, geraniol*), vonné prísady*, vírená voda; *organicky pestované / BIO

INCI: Aqua, Alkylpolyglukozid C8 až C16 (kokosový glukozid, laurylglukozid), sodná soľ C12-C14 sulfát mastných alkoholov (laurylsulfát sodný), alkohol, limonén, citrát sodný, parfum*, limonén*, Linalool*, citronellol*
* certifikované organicky pestované

Neobsahuje: zložky škodlivé životnému prostrediu, ohrozujúce zdravie, suroviny z ropy, syntetické konzervanty, vône a farbivá, optické leštidlá, petrochemické bieliace aktivátory, zmáčadlá, enzýmy a fosfáty, genetického inžinierstva a nanotechnológií.

Dávkovanie: 

  • Pri odsávačoch, rúrach, sporákoch a odmastňovaní kovov v dielňach: Podľa charakteru znečistenia povrchu použiť odmasňovač nezriedený alebo zriedený s vodou až do pomeru 1:10.
  • Pri umývaní podláh a okien: Použitie podobne ako univerzálny čistič 2-5 ml na 10 lit. vody.

Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí. Obsahuje d-limonén z esenciálneho oleja sladkého pomaranča a pomarančovej kôry: Môže spôsobiť alergickú reakciu na pokožke. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobým efektom. V prípade potreby lekárskeho ošetrenia vezmite produkt so sebou. Nevylievajte do prírody. Používajte ochranné rukavice. V prípade podráždenia kože vyhľadajte lekára.

Balenie: 500 ml
      

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA