Prášok do umývačky riadu 1 kg | Sonett

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Sonett GmbH, Nemecko
Kód produktu: 2041
Dostupnosť: Dočasne vypredané
6,40€
Bez DPH: 5,33€

Množstvo

Prášok do umývačky riadu, účinný ekologický prostriedok do umývačky riadu. Špeciálne zloženie z ľahko odbúrateľných surovín efektívne odstráni mastné škvrny i zaschnuté zvyšky jedla. Nevhodný na striebro, olovnatý krištáľ a ručne maľovaný porcelán. Vhodný pre všetky domáce umývačky riadu. Účinný aj pri silnom znečistení.

  • Vhodný pre domáce umývačky riadu.
  • 100% biologicky rozložiteľný.
  • Vhodné pre všetky ekologické čističky vôd.
  • Bez vôní.
  • Bez enzýmov a GMO.

Dôležité: vhodné iba pre umývačky riadu s nastaviteľným zmäkčovačom vody. Nastavte zabudovaný zmäkčovač vody vo vašej umývačke o jeden stupeň vyššie ako je skutočná tvrdosť vašej vody (e.g. zmeňte z mäkkej na strednú tvrdosť vody). Pre dosiahnutie optimálneho mycieho účinku, majte zásobník soli vždy naplnený.

Zloženie: >30% silikáty, >30% citráty, 5-15% perkarbonát sodný, kyslíkové bielidlo-odstraňuje škvrny od kávy a čaju; 5-15% sóda, silikáty a sóda rozpúšťajú škroby a proteíny a uvoľňujú tuky. Citráty viažu vápennaté zvyšky v striekajúcej vode zabraňujúc tvorbe usadenín na riade a v umývačke riadu.

INCI: Sodium Silicate, Sodium Citrate, Sodium Percarbonate, Sodium Carbonate, Sodium Metasilicate.

Neobsahuje: zložky škodlivé životnému prostrediu, ohrozujúce zdravie alebo vyvolávajúce alergie, suroviny z ropy, syntetické konzervanty, vône a farbivá, optické leštidlá, petrochemické bieliace aktivátory, zmáčadlá, enzýmy a fosfáty, genetického inžinierstva a nanotechnológií.

Dávkovanie: 1-2 plné PL (15-30ml) na 1 umývací cyklus, (1 PL=15g). Prípravok nasypte do príslušného zásobníka. Dodržujte pokyny výrobcu vašej umývačky.

Upozornenie: Môže spôsobiť podráždenie očí. V prípade nutnosti lekárskeho ošetrenia vezmite obal so sebou. Skladujte mimo dosahu detí. Chránte si oči. V prípade zasiahnutia, niekoľko krát  vypláchnite oči vodou. V prípade, že nosíte kontaktné šošovky, vyberte si ich a oči vypláchnite.

Pozor, dráždivá látka: Držte mimo dosahu detí. Riziko vážneho poškodenia očí. V prípade kontaktu prípravku s očami, vypláchnite oči s dostatočným množstvom vody a vyhľadajte lekára. Pri prehltnutí, vyhľadajte okamžite lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo etiketu.

Obsah: 1 kg
      

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe nad 55€

DOPRAVA
ZDARMA