Regeneračná soľ do umývačky riadu 2 kg | Sonett

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Sonett GmbH, Nemecko
Kód produktu: 3048
Dostupnosť: Ihneď
2,56€
Bez DPH: 2,13€

Množstvo

Regeneračná soľ do umývačky riadu, zlepšuje účinky umývacích prípravkov, obmedzuje usadzovaniu vodného kameňa a predlžuje tak životnosť umývačky. V každej umývačke riadu je pevne zabudovaný iontový výmenník, ktorý zachytáva ióny spôsobujúce tvrdosť vody, tzn. vápnik a horčík, a mäkkú vodu privádza do umývačky. Tým sa má zabrániť tomu, aby na pohároch a príboroch vznikali vápenaté okraje. Regeneračná soľ je čistá, vykryštalizovaná kuchynská soľ, bez prostriedkov proti spekaniu, syntetických farbív a ďalších prísad.

  • Bez anit-spojivových prísad a syntetických farbív.
  • Pre optimálny výsledok umývania.

Dôležité: nastavte zabudovaný zmäkčovač vody vo vašej umývačke o jeden stupeň vyššie ako je skutočná tvrdosť vašej vody (e.g. zmeňte z mäkkej na strednú tvrdosť vody).

Zloženie: čistá prírodná kamenná soľ 100%, na regeneráciu iónového výmenníka umývačky riadu.

INCI: Sodium Chloride

Neobsahuje: zložky škodlivé životnému prostrediu, ohrozujúce zdravie alebo vyvolávajúce alergie, suroviny z ropy, syntetické konzervanty, vône a farbivá, optické leštidlá, petrochemické bieliace aktivátory, zmáčadlá, enzýmy a fosfáty, genetického inžinierstva a nanotechnológií.

Dávkovanie: pre dosiahnutie optimálneho mycieho účinku, majte zásobník soli vždy naplnený. Po vyprázdnení zásobníka soli a následnom doplnení novej soli, počkajte aspoň 2 hodiny pred spustením umývačky riadu. Je to potrebné z dôvodu regenerácie iónového výmenníka. Pri strednej tvrdosti vody sa do odpadovej vody dostáva asi 40 - 50 g soli na jedno umývanie. Pridajte do dávkovača podľa návodu k umývačke.

Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí. Chránte si oči. V prípade zasiahnutia, niekoľko krát vypláchnite oči vodou. V prípade, že nosíte kontaktné šošovky, vyberte si ich a oči vypláchnite.

Obsah: 2 kg
      

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe nad 55€

DOPRAVA
ZDARMA