Univerzálny čistič na povrchy a sklo 500 ml | Sonett

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Sonett GmbH, Nemecko
Kód produktu: 1047
Dostupnosť: Ihneď
4,00€
Bez DPH: 3,33€

Množstvo

Univerzálny čistič na povrchy a sklo. Ekologický čistič na sklo s praktickým rozprašovačom. Čistí všetky sklenené povrchy ako okná, zrkadlá, okná v aute, sklenené police a pod. Zanecháva sviežu a príjemnú vôňu. Po vyprázdnení obsahu rozprašovača možnosť doplnenia z väčšieho balenia.

  • Dôkladne čistí sklo, zrkadlá, skrinky a nerezový nábytok bez zanechania šmúh.
  • S čistým esenciálnym olejom z levandule a citrónovej trávy z ekologického pestovania.
  • Zanecháva krásne sviežu vôňu.
  • Vhodné pre všetky ekologické čističky vôd.
  • 100% biologicky odbúrateľný.

Zloženie: 15-30% rastlinný alkohol (etanol), získaný prírodnou fermentáciou rastlinného škrobu, <1% aniónové tenzidy (alkoholový sulfát kokosového oleja) a neiónové tenzidy (cukrové tenzidy), pre lepšie odstránenie mastnoty, <1% esenciálny olej z levandule*, (obsahuje linalool*) a citrónovej trávy* (obsahuje citral*), vírená voda; *organicky pestované / BIO.

INCI: Aqua, Alkylpolyglucoside C10–C16 (Lauryl Glucoside), Sodium C8–C14 Fatty Alcohol Sulfate (Sodium Octyl Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate), Alcohol, Sodium Chloride, Sodium Citrate.

Neobsahuje: zložky škodlivé životnému prostrediu, ohrozujúce zdravie, suroviny z ropy, syntetické konzervanty, vône a farbivá, optické leštidlá, petrochemické bieliace aktivátory, zmáčadlá, enzýmy a fosfáty, genetického inžinierstva a nanotechnológií.

Použitie: Nastriekajte priamo na povrch a vyleštite so suchou handričkou. V prípade veľmi špinavých okien odporúčame použiť Sonett univerzálny čistič.

Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí. Chráňte oči. 

Balenie: 500 ml
      

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe nad 55€

DOPRAVA
ZDARMA