Prostriedok na umývanie podláh 500 ml | Sonett

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Sonett GmbH, Nemecko
Kód produktu: 9445
Dostupnosť: Ihneď
9,00€
Bez DPH: 7,50€

Množstvo

Prostriedok na umývanie podláh. Prostriedok na čistenie dlaždíc, linoleí, parkiet a kamenných, drevených, korkových či laminátových podláh. Vhodný na voskované, olejované i lakované povrchy. Špeciálna zmes šetrných voskov dodá lesk a chráni pred poškodením. Môžete použiť nielen na čistenie drevených podláh a dreveného nábytku a obloženie, ale aj na korok či laminát. Vďaka jednoduchému prírodnému zloženiu sú nečistoty účinne odstránené a zároveň je drevený povrch ošetrený a zakonzervovaný za pomoci voskov. Vďaka zloženiu s prírodnými voskami je prostriedok šetrný nielen k čistenému povrchu a k jemnej pokožke rúk, ale aj k životnému prostrediu. Obsiahnuté zložky sa totiž pri kontakte s odpadovými vodami začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a zbytočne tak nezaťažujú prírodu.

  • S prírodnými voskami.
  • Vhodné na dlažbu, kameň, drevo, korok, parkety, laminát a linoleum.
  • Chráni voskovanú, olejovanú a glazúrovanú podlahu s prírodným voskovým filmom.
  • Chráni bez vytvárania vrstiev.
  • Bez vône a esenciálnych olejov.
  • Vhodné pre všetky septik a ekologické čističky vôd.

Zloženie: 5-15% neiónové tenzidy (cukrové tenzidy), 1-5% uhličitan draselný, šelakový vosk, karnaubový vosk, japonský vosk, mydlo z kukuričného oleja, <1% rastlinný alkohol (etanol), rastlinný glycerín, voda

INCI: Aqua, Alkylpolyglucoside C8–C16 (Coco Glucoside), Potassium Carbonate, Shellac, Copernicia Cerifera, Rhus Succedanea, Alcohol, Glycerin.

Neobsahuje: zložky škodlivé životnému prostrediu, ohrozujúce zdravie alebo vyvolávajúce alergie, suroviny z ropy, syntetické konzervanty, vône a farbivá, optické leštidlá, petrochemické bieliace aktivátory, zmáčadlá, enzýmy a fosfáty, genetického inžinierstva a nanotechnológií.

Dávkovanie: Pridajte 5 ml prostriedku do 5 litrov teplej vody použitím priloženého dávkovača.

Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí. Prostriedok na podlahy by nemal byť používaný nezriedený. Pred použitím dobre pretrepte. Prípravok môže stmaviť odtieň neošetrených drevených povrchov, preto pred použitím najprv vyskúšajte na časti povrchu.

Balenie: 500 ml
      

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe nad 55€

DOPRAVA
ZDARMA