Tablety do umývačky riadu 25 x 20 g | Sonett

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Sonett GmbH, Nemecko
Kód produktu: 2805
Dostupnosť: Ihneď
6,40€
Bez DPH: 5,33€

Množstvo

Tablety do umývačky riadu, špeciálne zloženie z ľahko odbúrateľných surovín efektívne odstráni mastné škvrny i zaschnuté zvyšky jedla. Vhodné pre všetky domáce umývačky riadu. Hlavnými účinnými látkami tabliet SONETT do umývačky riadu sú sóda, silikáty a cukrový tenzid. Silikáty sa získavajú roztavením piesku so sódou a sú vďaka svojej alkalite schopné tuk na riad zmydelnatením premeniť a zaistiť jeho vodorozpustnosť. Prilepené zvyšky jedla sa pomocou týchto silikátov rozmočia a uvoľnia. Pre dokonalý účinok je nutné pravidelne používať leštidlo a regeneračnú soľ do umývačky SONETT. Tým sa zamedzí vápenatým usadeninám na riad.

  • Bez chlóru a fosfátov, enzýmov a syntetických vôní.
  • 100% biologicky rozložiteľné.
  • Vhodné pre všetky ekologické čističky vôd.
  • Len pre domáce umývačky riadu s nastaviteľným zmäkčovačom vody.
  • Nevhodné na striebro, olovnaté sklo a ručne maľovaný porcelán.

Dôležité: nastavte zmäkčovač vody pdľ tvrdosti vody; zásobník na regeneračnú soľ a leštidlo musia byť stále plné. Otvorte umývačku riadu po skončení programu.

Zloženie: >30% citrát, 15-30% sóda, 5-15% peruhličitan sodný, silikát, hydrogénuhličitan sodný, 1-5% soľ kyseliny polyasparágovej a soľ kyseliny iminodisuccinic a aniónové tenzidy (sulfát ricínového oleja) a neiónové tenzidy (cukrové tenzidy), <1% repkový olej*; *organicky pestované / BIO

Tablety obsahujú: 5-<15% kyslíkové bielidlo, <5% neiónové tenzidy, <5% aniónové tenzidy.

INCI: Citrát sodný, uhličitan sodný, peroxyuhličitan sodný, diacetát tetrasodného glutamátu, karboxymetylový inulín, metakremičitan sodný, hydrogenuhličitan sodný, kremičitan sodný, sulfátovaný ricínový olej, alkylpolyglukozid C8 až C16 (kokosový glukozid).
* z kontrolovaného organického poľnohospodárstva

Neobsahuje: zložky škodlivé životnému prostrediu, ohrozujúce zdravie alebo vyvolávajúce alergie, suroviny z ropy, syntetické konzervanty, vône a farbivá, optické leštidlá, petrochemické bieliace aktivátory, zmáčadlá, enzýmy a fosfáty, genetického inžinierstva a nanotechnológií.

Dávkovanie: 1 tableta na jeden umývací cyklus. Pri veľkom znečistení zvýšte dávkovanie na 2 tablety na cyklus.

Upozornenie: Môže spôsobiť podráždenie očí. V prípade nutnosti lekárskeho ošetrenia vezmite obal so sebou. Skladujte mimo dosahu detí. Chránte si oči. V prípade zasiahnutia, niekoľko krát  vypláchnite oči vodou. V prípade, že nosíte kontaktné šošovky, vyberte si ich a oči vypláchnite.

Obsah: 25 x 20 g
      

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe nad 55€

DOPRAVA
ZDARMA