Menu
Your Cart

Kreatín HPLC 500g | Prom-In

Kreatín HPLC 500g | Prom-In
Kreatín HPLC 500g | Prom-In
15,90€
Bez DPH: 13,25€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 12025

Creatine HPLC 500g. Účinnosť kreatínu bola preverená veľkým počtom odborných štúdií a na rozdiel od iných suplementov je úplne nespochybniteľná. Jedná sa o prirodzene se vyskytujúcu aminokyselinu, ktorá sa iba v obmedzenej miere syntetizuje, a to predovšetkým v ľadvinách, z aminokyselín methionínu, arginínu a glycínu. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť počas krátkodobých intervalov vysoko intenzívneho fyzického výkonu, ktoré nasledujú po sebe – priaznivý účinok je možné dosiahnuť už pri príjme 3 g kreatínu denne.

Prirodzeným zdrojom kreatínu v potrave je predovšetkým červené mäso a ryby, teda len živočíšne zdroje. Kreatín je v tele obsiahnutý z 95 % v kostrovom svalstve, to znamená, že je významnou súčasťou každej svalovej bunky pri produkcii energie. Skvelý doplnok výživy každého tvrdo trénujúceho športovca, hlavne v oblasti kulturistiky a fitness.

Kreatín monohydrát podporuje tvorbu ATP. ATP (adenozíntrifosfát) predstavuje hlavný zdroj energie pre svaly. Vyššia koncentrácia ATP umožňuje dlhší a intenzívnejší tréning a má za následok výrazne zvýšenie sily, zlepšenie výkonu a vytrvalosti svalovej práce.

  • Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu.
  • Skvelý doplnok výživy každého tvrdo trénujúceho športovca, najmä v oblasti kulturistiky a fitnes.
  • Vysoká kvalita, chromatograficky testovaný (HPLC - sypká forma).

Zloženie: Kreatin monohydrát

Odporúčané dávkovanie:  Rozmiešajte 1 dávku (1 vrchovatá čajová lyžička = 5 g) v 200 ml vody alebo ovocného džúsu a užite pred tréningom. Druhú dávku užite po tréningu spolu so sacharidmi s vysokým glykemickým indexom a rýchlo vstrebateľnými bielkovinami.

Ďalšie informácie: schovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Krajina pôvodu: Česká republika

Veľkosť balenia: 500 g
Forma: prášok
výživový doplnok Creatine HPLC 500g Prom-In

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA