Kreatín HPLC 500g | Prom-In

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Prom-In (Promil), Česká republika
Kód produktu: 12025
Dostupnosť: Ihneď
15,90€
Bez DPH: 13,25€

Množstvo

Creatine HPLC 500g. Účinnosť kreatínu bola preverená veľkým počtom odborných štúdií a na rozdiel od iných suplementov je úplne nespochybniteľná. Jedná sa o prirodzene se vyskytujúcu aminokyselinu, ktorá sa iba v obmedzenej miere syntetizuje, a to predovšetkým v ľadvinách, z aminokyselín methionínu, arginínu a glycínu. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť počas krátkodobých intervalov vysoko intenzívneho fyzického výkonu, ktoré nasledujú po sebe – priaznivý účinok je možné dosiahnuť už pri príjme 3 g kreatínu denne.

Prirodzeným zdrojom kreatínu v potrave je predovšetkým červené mäso a ryby, teda len živočíšne zdroje. Kreatín je v tele obsiahnutý z 95 % v kostrovom svalstve, to znamená, že je významnou súčasťou každej svalovej bunky pri produkcii energie. Skvelý doplnok výživy každého tvrdo trénujúceho športovca, hlavne v oblasti kulturistiky a fitness.

Kreatín monohydrát podporuje tvorbu ATP. ATP (adenozíntrifosfát) predstavuje hlavný zdroj energie pre svaly. Vyššia koncentrácia ATP umožňuje dlhší a intenzívnejší tréning a má za následok výrazne zvýšenie sily, zlepšenie výkonu a vytrvalosti svalovej práce.

  • Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu.
  • Skvelý doplnok výživy každého tvrdo trénujúceho športovca, najmä v oblasti kulturistiky a fitnes.
  • Vysoká kvalita, chromatograficky testovaný (HPLC - sypká forma).

Zloženie: Kreatin monohydrát

Odporúčané dávkovanie:  Rozmiešajte 1 dávku (1 vrchovatá čajová lyžička = 5 g) v 200 ml vody alebo ovocného džúsu a užite pred tréningom. Druhú dávku užite po tréningu spolu so sacharidmi s vysokým glykemickým indexom a rýchlo vstrebateľnými bielkovinami.

Ďalšie informácie: schovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Krajina pôvodu: Česká republika

Veľkosť balenia: 500 g
Forma: prášok
výživový doplnok Creatine HPLC 500g Prom-In

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA