Luteín 10 mg, Zeaxantín Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3366
Dostupnosť: Ihneď
12,70€
Bez DPH: 10,58€

Množstvo

Luteín, Zeaxantín 10 mg Webber Naturals jedinými karotenoidmi lokalizovanými v oku, podporuje zdravie očí a vizuálnu funkciu u ľudí s kataraktom a makulárnou degeneráciou súvisiacou s vekom. Štúdie ukazujú, že tieto živiny môžu pomôcť predchádzať alebo zmierniť kataraktu a makulárnu degeneráciu (AMD) súvisiacu s vekom - hlavné príčiny zhoršenia zraku a slepoty dospelých.

Veková príčina makulárnej degenerácie (AMD) je hlavnou príčinou slepoty u dospelých vo veku 65 rokov alebo starších. Ovplyvňuje viac ako 10 miliónov ľudí v Severnej Amerike a rovnaký počet v západnej Európe (Tielsch, 1994). AMD je bezbolestné degeneratívne ochorenie makuly - husto zabalené bunky, ktoré vám umožňujú vidieť farby a jemné detaily. Keď sa bunky makuly rozpadnú, zhorší sa centrálne videnie. Existuje len málo účinných liekov na liečbu ochorenia, ale zmeny stravy a životného štýlu môžu pomôcť znížiť riziko alebo pomalú progresiu AMD a katarakty.

Existujú dva základné typy AMD, suché a mokré. Suchá forma predstavuje približne 90% všetkých prípadov AMD a všeobecne postupuje pomalšie ako mokrý typ. Obaja poškodzujú makuly a znižujú centrálne videnie. Vo všeobecnosti pacienti trpiaci AMD si zachovávajú periférne videnie.

Dva karotenoidy (rastlinné pigmenty) - luteín a zeaxantín - sú jedinými antioxidantmi špecificky prepravovanými do makuly a koncentrovanými v tejto časti oka. Výskum naznačuje, že luteín a zeaxantín môžu chrániť pred AMD. Luteín so Zeaxantínom je doplnok na podporu zdravia očí u ľudí a prevenciu katarakty a vekom podmienenej degenerácie makuly.

Priaznivé účinky Luteín, Zeaxantín 10 mg:

  • Má silnú antioxidačnú aktivitu.
  • Podporuje zdravie očí a zrakových funkcií.
  • Môže pomôcť zabrániť alebo zmierniť hlavné príčiny porúch zraku a slepoty u dospelých.
  • Pomáha filtrovať škodlivé modré svetlo, ktoré by mohlo poškodiť citlivé očné tkanivá.
  • Pomáha posilniť tkanivá očí.
  • Podporuje zrakovú ostrosť.
  • Podporuje zdravie sietnice a makuly očí.

Zloženie: Luteín (nechtík) (Tagetes erecta) (kvet) 10 mg, Zeaxantín (nechtík) (Tagetes erecta) (kvet) 500 mcg

Ostatné zložky: mikrokryštalická celulóza, fosforečnan divápenatý, rastlinný stearát horečnatý, dioxid kremičitý, želatína

Ďalšie informácie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: dospelí 1 kapsula denne najlepšie s jedlom.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: gélové kapsuly
výživový doplnok Luteín a Zeaxantín Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA