Menu
Your Cart

Maltodextrin 1300g | Prom-In

Maltodextrin 1300g | Prom-In
Maltodextrin 1300g | Prom-In
6,90€
Bez DPH: 5,75€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 12032

Maltodextrin 1300g. Maltodextrín je komplexný sacharid, ktorý sa štiepi pomalšie ako glukóza a uvoľňuje energiu postupne. Jedná sa o polymér glukózy, ktorý má vyšší glykemický index. Je však pre telo maximálne využiteľný. Jeho využitie je vhodné predovšetkým pri obnove energetických rezerv po výkone. Je prirodzene bezlepkový a výborne rozpustný. Maltodextrín obsahuje len 100% čistý maltodextrín, vyrobený zo surovín vyrobených v EÚ. Vhodný predovšetkým po tréningu, doplnený o proteínový nápoj. Zaistí optimálnu resyntézu glykogénu.

Maltodextrin sa postupne štiepy v ľudskom tráviacom ústrojenstve na jednotlivé molekuly glukózy a tak slúži ako zdroj pomalšie uvoľňovanej energie pre akútne zvýšenú potrebu, ktorá sprevádza zvýšenú fyzickú námahu. Je vynikajúcim zdrojom energie vhodný tak pre silové, ako aj pre rýchlostné a vytrvalostné športy.

  • Vhodný predovšetkým po tréningu doplnený o proteínový nápoj.
  • Zabezpečí optimálne resyntézu glykogénu.
  • Neobsahuje lepok.

Zloženie: Maltodextrín (Maltodextrín obsahuje len 100% čistý maltodextrín vyrobený zo surovín vyrobených v EÚ)

Odporúčané dávkovanie: Rozmiešajte 1 dávku (4 zarovnané lyžice = 30 g) v primeranom množstve vody, mlieka alebo mliečnom koktejle a užite podľa potreby až 3 krát denne. Maximálna denná dávka je 90 g, pričom jednorázová dávka by nemala presiahnuť 50 g.

Ďalšie informácie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Po otvorení spotrebujte do 1 mesiaca.

Krajina pôvodu: Česká republika

Veľkosť balenia: 1300 g
Forma: prášok
výživový doplnok Maltodextrin 1300g Prom-In

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA