Maltodextrin 1300g | Prom-In

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Prom-In (Promil), Česká republika
Kód produktu: 12032
Dostupnosť: Dočasne vypredané
6,90€
Bez DPH: 5,75€

Množstvo

Maltodextrin 1300g. Maltodextrín je komplexný sacharid, ktorý sa štiepi pomalšie ako glukóza a uvoľňuje energiu postupne. Jedná sa o polymér glukózy, ktorý má vyšší glykemický index. Je však pre telo maximálne využiteľný. Jeho využitie je vhodné predovšetkým pri obnove energetických rezerv po výkone. Je prirodzene bezlepkový a výborne rozpustný. Maltodextrín obsahuje len 100% čistý maltodextrín, vyrobený zo surovín vyrobených v EÚ. Vhodný predovšetkým po tréningu, doplnený o proteínový nápoj. Zaistí optimálnu resyntézu glykogénu.

Maltodextrin sa postupne štiepy v ľudskom tráviacom ústrojenstve na jednotlivé molekuly glukózy a tak slúži ako zdroj pomalšie uvoľňovanej energie pre akútne zvýšenú potrebu, ktorá sprevádza zvýšenú fyzickú námahu. Je vynikajúcim zdrojom energie vhodný tak pre silové, ako aj pre rýchlostné a vytrvalostné športy.

  • Vhodný predovšetkým po tréningu doplnený o proteínový nápoj.
  • Zabezpečí optimálne resyntézu glykogénu.

Zloženie: Maltodextrín

Ďalšie informácie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Po otvorení spotrebujte do 1 mesiaca.

Odporúčané dávkovanie: 50 g – 60 minút pred tréningom a ďalších 50 g – ihneď po tréningu. Rozmiešajte v 250 ml vody alebo športového nápoja.

Krajina pôvodu: Česká republika

Veľkosť balenia: 1300 g
Forma: prášok
výživový doplnok Maltodextrin 1300g Prom-In

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe od 55€

DOPRAVA
ZDARMA