Menu
Your Cart

Melatonín 3 mg + Zázvor 20 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Melatonín 3 mg + Zázvor 20 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Už sa nepredáva
Melatonín 3 mg + Zázvor 20 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
7,60€
Bez DPH: 6,33€
  • Dostupnosť: Už sa nepredáva
  • Kód produktu: 3795

Melatonín 3 mg + Zázvor 20 mg Travel Comfort™ Webber Naturals. Cestovné pohodlie od spoločnosti Webber Naturals je prirodzený recept so zázvorom a melatonínom na zmiernenie nevoľnosti, poruchách trávenia a nespavosti. Tento doplnok s rýchlym účinkom, je ideálny na cestovanie, ponúka prirodzenú podporu, aby sa zabránilo nevoľnosti z cestovnej choroby alebo zhoršenia trávenia, zatiaľ čo dočasne resetujete cyklus spánku a nespavosti, aby ste si mohli pokojne pospať.


Tento produkt sa už nevyrába. Pozrite si prosím kliknutím Melatonín


Cestovné pohodlie od spoločnosti Webber Naturals je prírodný doplnok pre nevoľnosť, trávenie a nespavosť. Každá tableta obsahuje 20 mg extraktu ekologicky vypestovaného zázvoru, čo zodpovedá 500 mg zázvorov, spolu s 3 mg melatonínu, ktoré pomáhajú upokojiť žalúdok a podporovať pokojný spánok.

Tento inovatívny doplnok je ideálny pre cestujúcich a ponúka prirodzené riešenie tráviacich problémov a problémov so spánkom. Je ideálny pre každého, kto má pocit nespavosti a dennej únavy súvisiacej s jet lagom alebo prácou na zmeny, alebo jednoducho pre niekoho, kto zistí, že má problém spať v dôsledku hektického rozvrhu, nevoľnosti alebo poruchy trávenia.

Zázvorový koreň podporuje trávenie a bolo klinicky preukázané, že pomáha predchádzať nevoľnosti a vracaniu ktoré sú spojené s morskou chorobou a cestovnou chorobou. Zázvor môže tiež pomôcť chrániť gastrointestinálne tkanivá, môže sa používať denne a tradične sa používa na zmiernenie zhoršeného trávenia, nevoľnosti a pri kolikách.

Melatonín prirodzene pomáha regulovať náš spánkový cyklus. Melatonín môže zlepšiť kvalitu spánku, najmä v súvislosti so starnutím. Prípravok obsahuje prírodnú substanciu melatonín, hormón vylučovaný epifýzou v mozgu. Jeho hlavnou funkciou je kontrolovať biorytmus spánku a bdenia.

Klinicky dokázané, že pomáhajú predchádzať nevoľnosti a vracaniu ktoré su spojené s cestovnou chorobou, morskou chorobou a pooperačnou nauzeou (alebo menej presne nutkanie dáviť je pocit zvláštnej nevoľnosti, ktorý je spojený so zvýšenou tvorbou slín, slabosťou, odporom k jedlu či až mdlobou, a ktorý často predchádza zvracaniu). Tradične používaný v bylinnej medicíne na zmiernenie zažívacieho podráždenia / poruchy, vrátane nedostatku chuti do jedla, nevoľnosti, zažívacích kŕčov, poruchy trávenia, dyspepsie a nadmernej koliky, ako expektora a antitusika na pomoc pri zmiernení bronchitídy, ako aj pri kašli a nachladení. Pomáha zmierniť bolesť spojenú s menštruačnými kŕčmi, ako aj bolesť kĺbov spojená s osteoartritídou. Pomáha zvyšovať celkový čas spánku (aspekt kvality spánku) u ľudí, ktorí trpia obmedzením spánku alebo zmenou plánu spánku (napr. Pracovná zmena a jet lag). Pomáha zmierniť únavu počas dňa spojenú s jetovým oneskorením. Pomáha skrátiť čas potrebný na zaspanie u ľudí s oneskorenou poruchou fázy spánku a resetovať cyklus spánku-bdenia cirkadiánneho rytmu.

Priaznivé účinky Travel Comfort™:

  • Pohodlná formula typu "všetko v jednom" pre nevoľnosť, trávenie a nespavosť.
  • Obsahuje 3 mg melatonínu na zlepšenie kvality spánku a celkového času spánku.
  • Obsahuje organický zázvorový koreň štandardizovaný na 5% gingerols, bioaktívnu zložku zázvorov na nevoľnosť.
  • Je ideálny na cestovanie, pomáha s cestovnou chorobou a príznakmi jet lag.

Zloženie: Organický zázvorový extrakt 25:1 (Zingiber officinale) (príchuť) 20 mg (Ekvivalent 500 mg zázvor), Gingeroly (5%) 1 mg, Melatonín (zdroj bez živočíšneho pôvodu) 3 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, povlak (karbohydrátová guma, glycerín), kyselina stearová, sodná soľ kroskarmelózy, magnéziumstearát rastlinnej triedy (lubrikant).

Ďalšie informácie: Obmedzenie spánku, zmenený režim spánku, oneskorená porucha fázy spánku, cyklus spánku: Ak príznaky pretrvávajú nepretržite dlhšie ako 4 týždne (chronická nespavosť), poraďte sa so svojím lekárom. Všetci užívatelia: Neodporúča sa konzumácia alkoholu, iných liekov alebo prírodných liekov so sedatívnymi vlastnosťami. Ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, neužívajte tento produkt. Ak užívate niektorý z nasledujúcich liekov, konzultujte užívanie s lekárom: antikoagulant, antikonvulzívum, lieky na krvný tlak, imunopresívne lieky, sedatívne, hypnotické alebo psychotropné lieky, steroidy alebo ak máte niektorý z nasledujúcich stavov: astma, kardiovaskulárne ochorenie, chronická oblička, depresia, diabetes alebo hypoglykémia, hormonálna porucha, ochorenie imunitného systému, ochorenie pečene, migréna alebo porucha záchvatov. Ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú, poraďte sa s lekárom. Menej časté sú gastrointestinálne príznaky (nauzea, vracanie alebo kŕče) a zriedkavé alergické reakcie, po spozorovaní príznaku, užívanie prerušte. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Odporúčané dávkovanie (dospelí): Neveďte vozidlo a neobsluhujte stroje 5 hodín po užití melatonínu. Anti-nauzea (nutkanie dáviť je pocit zvláštnej nevoľnosti, ktorý je spojený so zvýšenou tvorbou slín, slabosťou, odporom k jedlu či až mdlobou, a ktorý často predchádza vracaniu) a jet lag (dospelí): 2 tablety jedenkrát denne pred spaním alebo 30 minút pred cestou (nevoľnosť, slabosť a pod.) alebo 1 hodinu pred chirurgickým zákrokom (pooperačná nauzea) alebo pri cestovaní na miesto určenia až do prispôsobenia sa novému dennému režimu (jet lag) alebo podľa pokynov lekára. Jet lag: pre príležitostné krátkodobé použitie. Menštruačná bolesť / kŕče (dospelí): 3 tablety raz denne pred spaním alebo podľa pokynov lekára. Vezmite 2 dni pred menštruáciou a počas 1 až 3 dní menštruácie. Všetky použitia okrem jet lag, anti-nevoľnosť a menštruačné bolesti / kŕče (dospelí): 2 tablety denne pred spaním alebo podľa pokynov lekára. Pri užívaní viac ako 4 týždne konzultujte s lekárom.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 30
Forma: tablety
výživový doplnok Travel Comfort™ Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA