Melatonín 3 mg + Zázvor 20 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3795
Dostupnosť: Ihneď
7,60€
Bez DPH: 6,33€

Množstvo

Melatonín 3 mg + Zázvor 20 mg Travel Comfort™ Webber Naturals. Cestovné pohodlie od spoločnosti Webber Naturals je prirodzený recept so zázvorom a melatonínom na zmiernenie nevoľnosti, poruchách trávenia a nespavosti. Tento doplnok s rýchlym účinkom, je ideálny na cestovanie, ponúka prirodzenú podporu, aby sa zabránilo nevoľnosti z cestovnej choroby alebo zhoršenia trávenia, zatiaľ čo dočasne resetujete cyklus spánku a nespavosti, aby ste si mohli pokojne pospať.

Cestovné pohodlie od spoločnosti Webber Naturals je prírodný doplnok pre nevoľnosť, trávenie a nespavosť. Každá tableta obsahuje 20 mg extraktu ekologicky vypestovaného zázvoru, čo zodpovedá 500 mg zázvorov, spolu s 3 mg melatonínu, ktoré pomáhajú upokojiť žalúdok a podporovať pokojný spánok.

Tento inovatívny doplnok je ideálny pre cestujúcich a ponúka prirodzené riešenie tráviacich problémov a problémov so spánkom. Je ideálny pre každého, kto má pocit nespavosti a dennej únavy súvisiacej s jet lagom alebo prácou na zmeny, alebo jednoducho pre niekoho, kto zistí, že má problém spať v dôsledku hektického rozvrhu, nevoľnosti alebo poruchy trávenia.

Zázvorový koreň podporuje trávenie a bolo klinicky preukázané, že pomáha predchádzať nevoľnosti a vracaniu ktoré sú spojené s morskou chorobou a cestovnou chorobou. Zázvor môže tiež pomôcť chrániť gastrointestinálne tkanivá, môže sa používať denne a tradične sa používa na zmiernenie zhoršeného trávenia, nevoľnosti a pri kolikách.

Melatonín prirodzene pomáha regulovať náš spánkový cyklus. Melatonín môže zlepšiť kvalitu spánku, najmä v súvislosti so starnutím. Prípravok obsahuje prírodnú substanciu melatonín, hormón vylučovaný epifýzou v mozgu. Jeho hlavnou funkciou je kontrolovať biorytmus spánku a bdenia.

Klinicky dokázané, že pomáhajú predchádzať nevoľnosti a vracaniu ktoré su spojené s cestovnou chorobou, morskou chorobou a pooperačnou nauzeou (alebo menej presne nutkanie dáviť je pocit zvláštnej nevoľnosti, ktorý je spojený so zvýšenou tvorbou slín, slabosťou, odporom k jedlu či až mdlobou, a ktorý často predchádza zvracaniu). Tradične používaný v bylinnej medicíne na zmiernenie zažívacieho podráždenia / poruchy, vrátane nedostatku chuti do jedla, nevoľnosti, zažívacích kŕčov, poruchy trávenia, dyspepsie a nadmernej koliky, ako expektora a antitusika na pomoc pri zmiernení bronchitídy, ako aj pri kašli a nachladení. Pomáha zmierniť bolesť spojenú s menštruačnými kŕčmi, ako aj bolesť kĺbov spojená s osteoartritídou. Pomáha zvyšovať celkový čas spánku (aspekt kvality spánku) u ľudí, ktorí trpia obmedzením spánku alebo zmenou plánu spánku (napr. Pracovná zmena a jet lag). Pomáha zmierniť únavu počas dňa spojenú s jetovým oneskorením. Pomáha skrátiť čas potrebný na zaspanie u ľudí s oneskorenou poruchou fázy spánku a resetovať cyklus spánku-bdenia cirkadiánneho rytmu.

Priaznivé účinky Travel Comfort™:

  • Pohodlná formula typu "všetko v jednom" pre nevoľnosť, trávenie a nespavosť.
  • Obsahuje 3 mg melatonínu na zlepšenie kvality spánku a celkového času spánku.
  • Obsahuje organický zázvorový koreň štandardizovaný na 5% gingerols, bioaktívnu zložku zázvorov na nevoľnosť.
  • Je ideálny na cestovanie, pomáha s cestovnou chorobou a príznakmi jet lag.

Zloženie: Organický zázvorový extrakt 25:1 (Zingiber officinale) (príchuť) 20 mg (Ekvivalent 500 mg zázvor), Gingeroly (5%) 1 mg, Melatonín (zdroj bez živočíšneho pôvodu) 3 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, povlak (karbohydrátová guma, glycerín), kyselina stearová, sodná soľ kroskarmelózy, magnéziumstearát rastlinnej triedy (lubrikant).

Ďalšie informácie: Obmedzenie spánku, zmenený režim spánku, oneskorená porucha fázy spánku, cyklus spánku: Ak príznaky pretrvávajú nepretržite dlhšie ako 4 týždne (chronická nespavosť), poraďte sa so svojím lekárom. Všetci užívatelia: Neodporúča sa konzumácia alkoholu, iných liekov alebo prírodných liekov so sedatívnymi vlastnosťami. Ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, neužívajte tento produkt. Ak užívate niektorý z nasledujúcich liekov, konzultujte užívanie s lekárom: antikoagulant, antikonvulzívum, lieky na krvný tlak, imunopresívne lieky, sedatívne, hypnotické alebo psychotropné lieky, steroidy alebo ak máte niektorý z nasledujúcich stavov: astma, kardiovaskulárne ochorenie, chronická oblička, depresia, diabetes alebo hypoglykémia, hormonálna porucha, ochorenie imunitného systému, ochorenie pečene, migréna alebo porucha záchvatov. Ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú, poraďte sa s lekárom. Menej časté sú gastrointestinálne príznaky (nauzea, vracanie alebo kŕče) a zriedkavé alergické reakcie, po spozorovaní príznaku, užívanie prerušte. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Odporúčané dávkovanie (dospelí): Neveďte vozidlo a neobsluhujte stroje 5 hodín po užití melatonínu. Anti-nauzea (nutkanie dáviť je pocit zvláštnej nevoľnosti, ktorý je spojený so zvýšenou tvorbou slín, slabosťou, odporom k jedlu či až mdlobou, a ktorý často predchádza vracaniu) a jet lag (dospelí): 2 tablety jedenkrát denne pred spaním alebo 30 minút pred cestou (nevoľnosť, slabosť a pod.) alebo 1 hodinu pred chirurgickým zákrokom (pooperačná nauzea) alebo pri cestovaní na miesto určenia až do prispôsobenia sa novému dennému režimu (jet lag) alebo podľa pokynov lekára. Jet lag: pre príležitostné krátkodobé použitie. Menštruačná bolesť / kŕče (dospelí): 3 tablety raz denne pred spaním alebo podľa pokynov lekára. Vezmite 2 dni pred menštruáciou a počas 1 až 3 dní menštruácie. Všetky použitia okrem jet lag, anti-nevoľnosť a menštruačné bolesti / kŕče (dospelí): 2 tablety denne pred spaním alebo podľa pokynov lekára. Pri užívaní viac ako 4 týždne konzultujte s lekárom.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 30
Forma: tablety
výživový doplnok Travel Comfort™ Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA