Menu
Your Cart

Multivitamín s Minerálmi pre ženy nad 50+ Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Multivitamín s Minerálmi pre ženy nad 50+ Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Multivitamín s Minerálmi pre ženy nad 50+ Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
16,30€
Bez DPH: 13,58€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3849

Multivitamín a Minerál pre ženy nad 50+ rokov Webber Naturals je komplexný vzorec, ktorý podporuje funkciu mnohých telesných procesov vrátane metabolizmu, zdravia kostí a imunitných funkcií. Poskytuje antioxidačný účinok, ktorý chráni proti poškodeným voľnými radikálmi pre udržiavanie dobrého zdravia.

MultiSure pre ženy 50+ je kompletný multivitamínový a minerálny prípravok, ktorý poskytuje celý rad živín, ktoré môžu byť stratené v dôsledku fyzického stresu, diétnych obmedzení, metabolickej neefektívnosti alebo procesu starnutia. Táto kompletná vitamínová a minerálna formula bola navrhnutá tak, aby dopĺňala každodenné výživové potreby žien vo veku 50 rokov a starších, ktoré majú životný štýl s miernym stresom a miernou úrovňou aktivity.

Vitamíny a minerály sú nevyhnutné živiny potrebné pre normálne chemické procesy, ktoré sa vyskytujú v tele. Tento vzorec obsahuje zmysluplné množstvo vitamínov a minerálov na podporu pevnosti kosti so živinami na báze kostnej hmoty, ako je vápnik, horčík a vitamín D. Obsahuje aj zložku indol-3-karbinol, látka nachádzajúca sa v krížovej zelenine, a môže mať proti-rakovinový účinok a luteín, ktorý pomáha zachovať a zlepšiť funkciu očí.

MultiSure pre ženy 50+ je komplexný vzorec, ktorý podporuje funkciu mnohých telesných procesov vrátane metabolizmu, zdravia kostí a imunitných funkcií.

Priaznivé účinky Multivitamín s minerálmi pre ženy nad 50 rokov:

  • Bez obsahu železa.
  • Vyššie množstvá vápnika a horčíka.
  • Antioxidačný účinok: luteín, extrakt z hroznových bôbov a indol-3-karbinol.
  • Iba 2 kapsuly denne pre optimálnu nutričnú hodnotu.
  • Prispieva k ochrane buniek pred poškodením voľnými radikálmi.
  • Zvýšené množstvo vápnika a horčíka potrebných pre ženy nad 50 rokov.

Zloženie:

Vitamíny: Beta karotén 1500 mcg, vitamín A 740 mcg, Vitamín D3 10 mcg, vitamín C 125 mg, Vitamín E 33 mg, Vitamín B1 10 mg, Vitamín B2 10 mg, niacín 12,5 mg, niacinamid 20 mg, Vitamín B6 12,5 mg, biotín 50 mcg, kyselina pantoténová (pantotenát vápenatý) 20 mg, kyselina listová 0,5 mg, vitamín B12 40 mcg, Inositol 12,5 mg, cholín bitartrát 12,5 mg

Minerály: vápnik 125 mg, chróm 100 mcg, jód 0,025 mg, horčík 62,5 mg, mangán 2,5 mg, molybdén 20 mg, draslík 10 mg, selén 50 mcg, zinok 15 mg, meď 0,75 mg, vanád 25 mcg

Ďalšie zložky: luteín 3 mg, extrakt z hroznových jadier (95% polyfenolov) 2,5 mg, indol-3-karbinol 1 mg, tráviace enzýmy (proteázy , amylázy, lipázy, celulázy) 5 mg, citrusové bioflavonoidy 25 mg, para-aminobenzoová kyselina (PABA) 7,5 mg

Ostatné zložky: želatínová kapsula (želatína, čistená voda, oxid titaničitý), ryžová múka, rastlinný stearan horečnatý

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 2 kapsula denne

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60 +20 Bonus
Forma: ľahko prehĺtateľné kapsuly
výživový doplnok Multivitamín a Minerál pre ženy nad 50+ Senior Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA