Menu
Your Cart

Nízkosacharidová proteínová kaša hruška | Prom-In

Nízkosacharidová proteínová kaša hruška | Prom-In
Nízkosacharidová proteínová kaša hruška | Prom-In
10,90€
Bez DPH: 9,08€
 • Dostupnosť: Ihneď
 • Kód produktu: 17023

Nízkosacharidová proteínová kaša hruška. Low Carb Workout Mash je fitness potravina pre najnáročnejších zákazníkov. Ide o mix prémiových zdrojov bielkovín a peptidov v kombinácii s prémiovými obilninami bohatými na beta-glukány. Viac ako polovicu obsahu bielkovín tvorí značkový hydrolyzát srvátkového proteínu optipep, doplnený o natívny srvátkový proteín a micelárny kazeín v ideálnom pomere „rýchlych“ a „pomalých“ frakcií mlieka. Menšie množstvo sacharidov je tvorené z dvoch zložiek ovsa a jačmeňa. Obidve obilniny sú bohaté na veľmi hodnotné sacharidy, rastlinné bielkoviny a mastné kyseliny. Navyše špeciálna odroda jačmeňa, ktorý používame, exceluje predovšetkým vysokým obsahom špecifickej vlákniny, tzv. rozpustných beta-glukánov. Beta-glukány majú na ľudský organizmus mnoho pozitívnych účinkov. Bolo dokázané, že beta-glukány z jačmeňa znižujú hladinu cholesterolu v krvi. Pre dosiahnutie požadovaného účinku je nutné prijať 3g beta-glukánov denne. Vďaka použitiu vysoko kvalitných surovín sme pripravili kvalitnú fitness potravinu, ktorá Vám umožní dodať kvalitné živiny kedykoľvek behom dňa a vďaka vynikajúcej stráviteľnosti a nutričným hodnotám je vhodná k použitiu i v období počas Vášho tréningu.

Hlavné benefity:

 • Maximálna možná čistota použitých surovín, minimum balastných látok a nutrične neplnohodnotných zložiek.
 • Bielkoviny z top zdrojov a v optimálnom pomere.
 • Optipep – značkový hydrolyzát srvátkového proteínu.
 • Komplexné sacharidy zo špičkových zdrojov s obsahom beta-glukánov.
 • Bez lacných a podradných zložiek ako je pšenica, sušené mlieko, repný cukor a fruktóza.
 • Obohatený o 5% volného L-glutamínu.

Pochúťka, ktorá podporí vaše spaľovanie tuku.

Hľadáte jedlo, ktoré:

 • Si môžete dať krátko pred tréningom bez toho, aby Vám bolo zle?
 • Je zdravé, chutné a rýchlo hotové?
 • Zaženie chute na sladké bez výčitiek?
 • Poskytne živiny kedykoľvek počas dňa?
 • Je nutrične vyvážené?
 • Pomôže so spaľovaním tuku?
 • Alebo proste hľadáte jedlo, ktoré ozvláštni všednosť Vášho zdravého jedálničku?

… Pokiaľ ste párkrát súhlasne prikývli, potom tu máme riešenie presne pre Vás! Je ním naša WORKOUT MASH, alebo teda po slovensky Nízkosacharidová proteínová kaša z línie FITNESS FOOD.

Čo je jej základom?

Ako základ sú použité kvalitné bielkoviny, a naviac nie hocijaké! Najväčší podiel (50%) tvoria značkové peptidy Optipep®. Tento základ je doplnený o natívny srvátkový proteín a 25% tvorí natívny izolát mliečneho proteínu. Vytvorená zmes napodobňuje pomer proteínov v ľudskom materskom mlieku, kde je pomer rýchlych a pomalých frakcií 4:1, čo poskytuje telu významné benefity.

Ako je na tom s obsahom sacharidov a cukru?

Nájdeme v nej IBA 1,7 % jednoduchých sacharidov a to z nej robí ideálne jedlo ako pred, tak aj po náročnom tréningu.
Sacharidy, ktoré tu nájdeme sú tvorené prevažne SUPERPOTRAVINAMI, ako je ovos a jačmeň. Obe zmienené obilniny sú bohaté na veľmi hodnotné polysacharidy, rastlinné bielkoviny a mastné kyseliny. Naviac pri výrobe bola použitá špeciálna odroda jačmeňa, ktorý exceluje predovšetkým vysokým obsahom špecifickej vlákniny, tzv. rozpustných beta-glukánov.

V čom je iná ako ostatné?

Všetky zložky sú spracované najšetrnejšou možnou metódou, teda bez chemických činiteľov. Pre oddelenie bielkovín používame len filtráciu cez keramické filtre. A obilniny v produkte sú spracované metódou, ktorá využíva horúcu paru, čím sa zlepší stráviteľnosť bez potreby varenia a zároveň sa zachová i maximálna biologická hodnota.

Čo v kaši nenájdete?

Naša zmes neobsahuje sušené mlieko, ani sladkú srvátku. Márne budete hľadať aj sójovú bielkovinu, mliečne proteíny s vysokým obsahom laktózy a iné, pre nás nekvalitné zdroje bielkovín. Nedopátrate sa ani pšenice. A čo viac? Pri výrobe kaše neboli použité zastaralé umelé sladidlá, ako aspartam, acesulfám, sacharín, alebo cyklamáty.

Je kaša zložitá na prípravu?

Vôbec nie! Jej príprava zaberie doslova pár minút. Celé kúzlo spočíva v tom, že zvolené množstvo zmesi zalejete horúcou vodou, premiešate, necháte chvíľku odstáť a ozdobíte si ju podľa chuti – orieškami, čokoládou, ovocím. Alebo si ju proste vychutnáte len tak!

Je vhodná do diétneho režimu?

Oproti iným instantným kašiam je pripravovaná z preverených kvalitných surovín, a tak sa jej konzumácie pri zhadzovaní prebytočných kíl naozaj nemusíte báť. Vďaka precíznemu zloženiu sa dokonca s prehľadom pasuje do roly Vášho pomocníka v boji s tukom.

Kaša je vďaka prísnemu dohľadu na výrobu, kvalitu použitých surovín a tajné ingrediencie (fanatická potreba nášho produktového manažéra, aby produkt bol vhodný aj pre najnáročnejších zákazníkov) chuťovo úplne úžasná, a preto Vám pomôže aj ako zabijak chuti na sladké.

Zaujal Vás tento náš produkt a chceli by ste našu WORKOUT MASH vyskúšať? Vyrábame ju v troch príchutiach – jesenná hruška, pre čokoholikov máme kombináciu čoko-kokos a pro milovníkov exotiky je tu príchuť čokoláda s mätouKtorú vyskúšate vy?

Príprava: 4-5 polievkových lyžíc (cca 50 g) zalejte 130-150 ml horúcej vody (cca 85°c), dôkladne premiešajte. Po 2 minútach je kaša pripravená ku konzumácii. Už nevarte!

Zloženie: Ovseno-jačmenná instantná kaša 41,5%, hydrolyzát srvátkového proteínu (z mlieka), srvátkový proteínový koncen (z mlieka), micelárny kazeín (z mlieka), glutamín, zahusťovadlo: guarová guma, aróma, sušený hruškový prášok (koncentrát hruškovej šťavy, maltodextrín), náhradné sladidlá sukralóza a neohesperidín e959.

Krajina pôvodu: Česká republika

Veľkosť balenia: 500 g (10 porcií)
Forma: prášok, čokoláda s kokosom
výživový doplnok Nízkosacharidová proteínová kaša hruška Prom-In

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA